Віва на Подолі

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Клініка Viva, яка розташована на Подолі, надає послуги сучасного діагностичного відділення, у якому проводиться ультразвукова, функціональна, нейрофізіологічна, ендоскопічна та лабораторна діагностика. Кожен пацієнт може отримати якісні послуги за доступними цінами за короткі терміни. Приємна атмосфера та висококваліфіковані лікарі - усе це про Віва на Подолі ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Щекавицька, 36. На карті

Подільський , м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

Клініка Viva (Віва) на Подолі - це можливість отримати повну інформацію про власне здоров'я, пройти лікування та профілактику. Клініка обладнана новітніми апаратами, а лікарі, які в ній працюють, регулярно підвищують власні кваліфікації з метою безперервного професійного зростання.

Viva на Подолі - це те місце, де затишно як вдома, але при цьому надаються медичні послуги мають високу якість.

Послуги діагностичного відділення Viva (Віва) на Подолі

Віва на Подолі надає наступні послуги:

• УЗД-дослідження черевної порожнини, серця, щитовидної залози, УЗД вагітним, 3D УЗД і ін .;
  • ендоскопія (кольпоскопія, фіброгастроскоп - діагностика слизової оболонки шлунка, фіброскопія - діагностика патологій внутрішніх органів, ректороманоскопія);
  • функціональна діагностика - електрокардіографія, реовазографія нижніх кінцівок РЕГ, ЕЕГ та ін.
  • дерматоскопія.

Обладнання діагностичного відділення Viva (Віва) на Подолі

• ректороманоскоп (діагностика прямої кишки);
  • фіброскоп для діагностики патологій внутрішніх органів;
  • фіброгастроскоп для діагностики слизової оболонки шлунка;
  • апарати ALOKA, Alpha 10, ALOKA SSD 4000, MEDISON SonoAce 8000;
  • електрокардіограф;
  • апарати УЗД (портативні), завдяки яким лікар швидко проводить дослідження, у тому числі доплер і ін.

Переваги Viva на Подолі:

• зручне місце розташування;
  • лікарі, що володіють великим досвідом роботи, проводять обстеження на сучасному обладнанні;
  • після проведеного дослідження кожен пацієнт при необхідності може відразу отримати консультацію лікаря, не витрачаючи часу в черзі;
  • приємна атмосфера у клініці і професіоналізм лікарів дозволяють отримати повну інформацію про власне здоров'я без нервів і переживань;
  • діагностичні маніпуляції проводяться за попереднім записом без черг у зручний для пацієнта час.

Все сподобалось - прийшла, швидко все зробили, надали чіткий, зрозумілий висновок. Візитом залишилась задоволеною.

Оксана, 07.04.2024

Загалом клініка сподобалася. Трішки збентежило що час  заявленого проведення діагностики був  один, але пройшло все швидше. Але  все було добре - доступно нам все роз'яснили та чудово все розписали.

Людмила, 06.04.2024

Персонал клініки дуже ввічливий. Я здивувалася, що о дев'ятій вечора, дівчата ще посміхаються, раді пацієнтам, люб'язно зустрічають

Анна, 07.03.2024

Все сподобалось, було все швидко, лікар який робив УЗД все добре поясни та роз'яснив.

Дмитро, 28.02.2024

У клініці все сподобалось. Лікар хороший, все як треба пройшло.

Юлія, 13.01.2024

Харківське шосе, 49а.

смт. Козин, вул. Київська, 169.

вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговського, 3).

с. Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка).

вул. Вадима Гетьмана, 1 в.

вул. Лаврухіна, 6.

вул. 49-та Садова, 28.