Відгуки про діагностичний центр Діагностичний центр “EneoMed”

• Ср: 9:00-18:00
  • Пт: 9:00-18:00
  • Пн: выходной
  • Вт: выходной
  • Чт: выходной
  • Сб: выходной

пр. Свободи, 22, каб. 332. На карті

Подільський

Дуже все сподобалося у цій клініці. Все відбулося добре.

Ксенія, 16.04.2024

В діагностичному центрі працює дуже ввічливий персонал. Мені все сподобалось

Ірина, 15.04.2024

Все мені сподобалось у клініці. Хороший, ввічливий персонал.

Таїсія, 16.01.2024

Була впереше у клініці. Але пройшло нормально все.

Наталія, 09.01.2024

Все чудово і швидко відбулося. У клініці  зручно, класно. Зручна локація клініки.

Ольга, 12.12.2023

Клініка сподобалася, сервісом задоволений, дякую!

Юрій, 08.12.2023

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Досить помірні ціни. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Олена, 16.06.2023

В клинике очень приветливый и уважительный персонал, я осталась довольна.

Татьяна, 17.11.2021

Такого качества обслуживания я еще не встречала ни в одной частной клинике. Я очень благодарна и буду рекомендовать центр всем своим знакомым. Качество и сервис просто отличные.

Елена, 13.10.2021

Пришла. Быстро приняли, всё быстро сделали, описали, объяснили. Всё прошло хорошо.

Светлана, 06.10.2021

Дуже комфортно знаходитись, завчасно зробили мені Мамографію та уважний, привітний персонал. Все мене влаштувало

Наталія, 08.09.2021

Все сподобалося, залишилися задоволеними. Ввічливий персонал. Приїхали ми трохи раніше тому, що проживаємо за містом. І нас прийняли раніше призначеного часу. Дуже приємно, що не змусили чекати! Ми залишилися дуже задоволеними.

Олена, 19.08.2021

Приняли вовремя, в клинике комфортно, тепло, хорошее оборудование. Доктор хорошо меня проконсультировал, дала рекомендации, ничего лишнего не назначали, подсказали к какому доктору нужно дальше обратиться. Приемом очень довольна

Ольга, 10.03.2021

Очень понравилась клиника и доктор Григорян, которая делала диагностику, все объяснила и рассказала. Все чудесно.

Наталья, 01.02.2021

Лікар дуже уважний та приємний у спілкуванні. Але дуже не сподобалося те, що я пів години шукала кабінет. Це було в суботу, все двері були зачинені. Я бігала навколо лікарні й замерзла. Дуже хвилювалася, бо час спливав. Краще б я чим звертатися на таке обстеження, заплатила вдвічі більше. та зробила його в нормальних умовах. Де буде нормальний доступ.

Валентина, 31.10.2020

Все быстро, качественно и внимательно. Всем рекомендую!

Світлана, 02.10.2020

Передзвонили наперед, розповіли, як дістатися, де знаходиться приміщення. Почекали коли я запізнилась, прийняли без проблем, доброзичливі. Лікар пояснив по знімках. Порекомендували те, що треба робити.

Лілія, 14.08.2020

Кваліфіковані лікарі, порекомендували яку краще зробити діагностику.

Ирина, 12.06.2020

Дуже ввічливий та уважний персонал, відповіли на мої запитання. Задоволена

Надія, 17.03.2020

Это не клиника, а какая-то обшарпанная поликлиника. Но очень приятный врач. По моему грамотный, и новое нормальное оборудование. Это то что положительно. А все остальное меня не впечатлило.сами по себе люди работающие, очень приятные.

Ирина, 06.03.2020

Мені все сподобалося, черги не було. Я прийшла на свій час, обслужили мене гарно. Всі хороші та приємні.

Вита, 06.02.2020

Все качественно, без задержек. зашла в кабинет в назначенное время. Сервис отличный.

Оксана, 30.01.2020

Очень внимательный доктор, хорошо всё объясняет. Всё понравилось.

Светлана, 11.12.2019

Очень комфортно, удобно. Приятное было обслуживание. Компетентные специалисты.

Наталья, 04.12.2019

Я пришла раньше своего времени, сидела под кабинетом и мне понравилось что сотрудники центра вышли поинтересовались кто на какое время.

Юлия, 18.10.2019

ул. Васильковская, 45, корпус 4 . На карті

Голосеевский

м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 9-Є, офіс 1 (група приміщень 741). На карті

Голосеевский

ул. Соломенская, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

Соломенский