Дніпролаб на Вишгородській

• Оплата карткою,

«Дніпролаб» на Вишгородській дозволяє кожному пацієнту пройти УЗД-дослідження, що допоможе діагностувати з найвищою точністю різні захворювання ще

• Нд: вихідний

вул. Вишгородська, 21. На карті

Подільський , м.Оболонь

«Дніпролаб» на Виноградарі дозволяє кожному пацієнту пройти УЗД-дослідження, що допоможе діагностувати з високою точністю різні захворюванняа,а також пренатальну діагностику на всіх термінах вагітності.

З пренатальної діагностики:

• комплексної допологової діагностики плода з метою виявлення різноманітних патологій ще на стадії розвитку всередині утроби матері

Серед послуг пренатальної діагностики:

• УЗД у І, ІІ, ІІІ триместрах

З ультразвукової діагностики:

• методики неінвазивного (не порушуючи цілісних покривів) обстеження, вдаючись до використання ультразвукових хвиль. Дані дослідження проводяться за допомогою абдомінального датчика (який не проникає в організм) та транвагінального/ректального (при якому дослідження проводиться безпосередньо в організмі)

Серед послуг представлено ультразвукове дослідження:

• Щитовидної/передміхурової (і насіннєвих бульбашок)/молочної залози
  • Органів малого таза/черевної порожнини
  • Нирок
  • Сечового міхура
  • Органів калитки
  • Суглобів
  • Фолікулометрія

Прийшла у призначений час, мене одразу прийняли, лікар УЗД уважно все зробила, розказала. Швидко й не дорого.

Анастасія, 22.02.2024

Зустрів привітливий та уважний персонал, професійно провели діагностику, залишилась повністю задоволеною візитом. Клініку рекомендуватиму.

Валентина, 08.01.2024

Робила УЗД, й дуже не сподобалась лікарка Шутка Віталія Ярославівна, що проводила мені діагностику, вона була достатньо грубою та відносилась до мене не ввічливо. Більше не піду до неї.

Ольга, 30.09.2023

Зверталась в клініку, робила УЗД. Клініка нормальна, але не сподобалось ставлення УЗД-спеціаліста до мене як до клієнта. Лікар зверталась до мене на "ти", неповажне відношення, мені було  некомфортно.

Аноним, 05.08.2023

Всё прошло отлично, хорошо, всем довольна.

Левченко Наталья Ивановна, 22.01.2019

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

пр. Червоної Калини, 20.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .

Київ, бульвар Кольцова, 14Ж.