36 відгуків

«Median» (Медіан)

Median - багатопрофільний медичний центр з власною лабораторією. У центрі Ви можете отримати допомогу першокласних лікарів різних спеціалізацій для всієї родини. Також, фахівці надають послуги високоточної лабораторної та інструментальної діагностики ще

• Вс: 9:00-16:00

вул. Ярославська, 55. На карті

Подільський , м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

«Median»  це медичний центр, у якому надають професійну медичну допомогу для дорослих і маленьких пацієнтів. Лікарі центру проводять консультативні прийоми, діагностичні та лабораторні дослідження та інше.

Напрями

У центрі працюють фахівці за такими напрямками, як:

• сімейна медицина;
  • дерматологія;
  • УЗД-діагностика;
  • лабораторна діагностика.

Кваліфіковані фахівці

У центрі працюють лікарі з вищою медичною освітою. Вони на постійній основі вдосконалюють свої навички кваліфікації за допомогою навчальних заходів таких, як: курси, семінари, майстер-класи, науково-практичні конференції та інше. Це дозволяє фахівцям застосовувати сучасні методики лікування.

Власна лабораторія

У медцентрі «Median» є своя власна лабораторія, яка обладнана сучасною апаратурою. Вона дозволяє швидко і якісно діагностувати різні захворювання.

Денний стаціонар

Також, пацієнти можуть скористатися послугами комфортного денного стаціонару для проведення повноцінного курсу лікування зі сполученням різних методів терапії.

Діагностика

У центрі проводять діагностичні дослідження на сучасній, сертифікованій апаратурі, яка була завезена із зарубіжних країн. У центрі доступні дослідження на такій апаратурі, як:

• УЗД апарат SonoScape S11;
  • Toshiba TA312;
  • Ендоскоп Olympus GIF;
  • Електрокардіограф 12 канальний ECG1201;
  • Монітор добового АТ і ЧСС ABMP50;
  • Холтер ЕКГ ecg bs69-30-3.

Переваги

У медичному центрі «Median» є велика кількість переваг таких, як:

• оформлення медичної документації;
  • виклик медсестри додому;
  • виклик лікаря додому;
  • ведення вагітності;
  • комплексний підхід в лікуванні;
  • постійні знижки та акції.

Median - доступне якість медицини

Визитом в клинику остался доволен - обслужили быстро и качественно.

Дмитрий, 15.12.2021

Визитом осталась очень довольна, персонал вежливый, предупредительный, мне делали ЭКГ с холтером, медсестричка очень нежно его на мне закрепила, а лаборантка, что делала забор крови, сделала это так легко и аккуратно, что я даже не почувствовала боли! И результат получила быстрее чем обещали, так как мне они были срочно нужны для консультации со специалистом, а расшифровку кардиограммы,  выслали на электронную почту, чтобы мне не ехать к ним лишний раз.

Ирина, 13.12.2021

вул. Урлівська, 16 /37. На карті