Клініка «Median» (Медіан)

Медичний центр
Ліцензія МОЗ України № 602108 від 05.08.2011
Акушерство, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Педіатрія, Сімейна медицина, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще

Median - багатопрофільний медичний центр з власною лабораторією. У центрі Ви можете отримати допомогу першокласних лікарів різних спеціалізацій для всієї родини. Також, фахівці надають послуги високоточної лабораторної та інструментальної діагностики ще

• Нд: 9:00-16:00

вул. Ярославська, 55. На карті

Подільський , м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Median»  це медичний центр, у якому надають професійну медичну допомогу для дорослих і маленьких пацієнтів. Лікарі центру проводять консультативні прийоми, діагностичні та лабораторні дослідження та інше.

Напрями

У центрі працюють фахівці за такими напрямками, як:

• сімейна медицина;
  • дерматологія;
  • УЗД-діагностика;
  • лабораторна діагностика.

Кваліфіковані фахівці

У центрі працюють лікарі з вищою медичною освітою. Вони на постійній основі вдосконалюють свої навички кваліфікації за допомогою навчальних заходів таких, як: курси, семінари, майстер-класи, науково-практичні конференції та інше. Це дозволяє фахівцям застосовувати сучасні методики лікування.

Власна лабораторія

У медцентрі «Median» є своя власна лабораторія, яка обладнана сучасною апаратурою. Вона дозволяє швидко і якісно діагностувати різні захворювання.

Денний стаціонар

Також, пацієнти можуть скористатися послугами комфортного денного стаціонару для проведення повноцінного курсу лікування зі сполученням різних методів терапії.

Діагностика

У центрі проводять діагностичні дослідження на сучасній, сертифікованій апаратурі, яка була завезена із зарубіжних країн. У центрі доступні дослідження на такій апаратурі, як:

• УЗД апарат SonoScape S11;
  • Toshiba TA312;
  • Ендоскоп Olympus GIF;
  • Електрокардіограф 12 канальний ECG1201;
  • Монітор добового АТ і ЧСС ABMP50;
  • Холтер ЕКГ ecg bs69-30-3.

Переваги

У медичному центрі «Median» є велика кількість переваг таких, як:

• оформлення медичної документації;
  • виклик медсестри додому;
  • виклик лікаря додому;
  • ведення вагітності;
  • комплексний підхід в лікуванні;
  • постійні знижки та акції.

Median - доступне якість медицини

Все было волшебно  и просто прекрасно! Мы даже не ожидали.

Мария, 20.07.2021

Доктор была внимательна, все препараты выписала. Мы довольны.

Павел, 10.04.2021

Вызывал доктора на дом. Очень хороший, внимательный доктор Ионов Максим Николаевич назначил эффективное лечение от Covid-19 для пожилого человека. В процессе лечения постоянно был на связи, интересовался состоянием пациента, корректировал лечение.

Иван, 07.04.2021
Дивитися всі відгуки