Медичний центр UBL clinic

UBL clinic працює у напрямку «Сучасна медицина для жінки та дитини». Крім лікарських консультацій та лікування, UBL clinic має діагностичні пропозиції щодо ультразвукової діагностики (УЗД), ЕКГ та повного спектру лабораторних аналізів. ще

вул. Воздвиженська 3. На карті

Подільський , м.Почайна, м.Оболонь, м.Мінська

UBL clinic працює в напрямку «Сучасна медицина для жінки і дитини». UBL clinic надає послуги по гінекології, педіатрії, сімейної медицини, оториноларингології (ЛОР), кардіології, гастроентерології, ендокринології, дієтології, естетичній медицині обличчя і тіла.

Крім лікарських консультацій і лікування, UBL clinic має діагностичні пропозиції з ультразвукової діагностики (УЗД), ЕКГ і повного спектру лабораторних аналізів.

UBL clinic пропонує програми комплексного обслуговування для жінок і дітей. Також можна придбати Подарункові сертифікати різного номіналу від UBL clinic.

Напрямки роботи UBL clinic

Гінекологія

У напрямку ендокринної гінекології лікарі UBL clinic працюють над вирішенням таких проблем як: порушення менструального циклу, небажані симптоми менопаузи, cиндром полікістозних яєчників, гіперандрогенія, передчасна недостатність яєчників, гіперпролактинемія. Клініцисти UBL clinic застосовують стандартні методи дослідження (такі як огляд на гінекологічному кріслі, бімануальногодослідження, цитологія) і додаткові методи дослідження (кольпоскопія, ультразвукова діагностика, лабораторна цитологія та ін.).

Педіатрія

Педіатри UBL clinic стежать за фізичним і нервово-психічним розвитком дитини з моменту його народження до підліткового віку, визначають групу здоров'я, дають професійні поради з виховання і годівлі, роблять профілактичні заходи захисту від хронічних захворювань. А також поставлять попередній діагноз і при необхідності направлять пацієнта до потрібного лікаря вузького профілю. Вони стежать за своєчасністю виконання щеплень, складають і втілюють в життя програми комплексного підходу до здоров'я дитини.

Сімейна медицина і терапія

Сімейний лікар - та людина, до якого буде звертатися вся ваша сім'я і саме він збирає анамнез всіх родствеников і володіє повною картиною здоров'я. UBL clinic допоможе знайти ідеального фахівця в напрямку «Сімейна медицина». Терапевт - лікар первинного прийому і з візиту до нього рекомендується починати лікування всіх поточних захворювань.

Отоларингологія (ЛОР)

Отоларинголог UBL clinic проведе профілактику, діагностику та лікування захворювань вуха, горла, носа. Пацієнти звертаються з фарингітами, риніти, ангіни, гайморитом, отити, поліпами носової порожнини та ін.

Кардіологія

Всі етапи діагностики і лікування захворювань серця можна пройти в UBL clinic. При необхідності, кардіолог може провести ЕКГ, добове моніторування по Холтеру, ЕХО-кардіографію, призначити і трактувати лабораторну діагностику. У UBL clinic найбільш часто займаються лікуванням ішемічної хвороби, інфаркту міокарда, гіпертонічної хвороби та інсульту, хвороби периферичних судин, хронічній серцевій недостатності, стенокардії та аритмії - хвороб, що займають перше місце по частоті летальних випадків на планеті.

Гастроентерологія

Найбільш популярні звернення в цьому напрямку: виразкова хвороба дванадцятипалої кишки і шлунку, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба. У UBL clinic є можливість продіагностувати захворювання а кваліфікований лікар розробить індивідуальну схему лікування.

Ендокринологія

Спеціалізація доктора ендокринолога UBL clinic заснована на гормональних захворюваннях, які були спровоковані збоєм в роботі ендокринної системи. Своєчасна консультація ендокринолога допоможе усунути гормональні порушення та привести рівень гормонів в норму.

Компетентність докторів UBL clinic, зручний графік роботи клініки, оптимальне співвідношення ціна-якість - все це сприяє тому, щоб пацієнти UBL clinic залишалися задоволеними. А найголовніше - здоровими!

Я благодарна клинике за сервис и внимание, прием состоялся точно по времени, абсолютно никаких претензий. Визитом в клинику осталась довольна. Доктор УЗИ специалист меня очень приятно удивила, молодая, но очень грамотная, хорошо все рассказывает и описывает, все показала на диагностике. Я довольна клиникой и буду клинику рекомендовать, очень хорошие специалисты

Надежда, 13.03.2024

Проведенням діагностики задоволена, дякую.

Катерина, 12.03.2024

ул. Урловская, 8. На карті