Медичний центр «Консиліум Медікал»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр Consilium Medical - широкопрофільний комплекс, основні напрямки якого: діагностика, інтенсивна терапія, педіатрія. У клініці існує власна лабораторія для проведення досліджень біоматеріалу, що сприяє більш точним результатами досліджень, а процес постановки діагнозу швидким. ще

вулиця Глибочицька, 17. На карті

Подільський , м.Лук'янівська, м.Контрактова площа

Consilium Medical - це багатопрофільний медичний комплекс, який надає ефективне, якісне, комфортне лікування і обстеження пацієнтів. У клініці Consilium Medical застосовуються сучасні технології та методики в усіх напрямках, представленим в клініці.

Діагностичне відділення Consilium Medical

Послуги діагностики:

• аноскопія;
  • рентген;
  • колоноскопія кишечника;
  • кольпоскопія;
  • ультразвукове дослідження.

Ультразвукове дослідження в медичному центрі Consilium Medical проводиться на сучасному, високоякісному ультразвуковому сканері Sono Scape і ультразвукової діагностичної системи Toshiba Nemio. УЗД-діагностика - це унікальний метод дослідження, за допомогою якого можна виявити захворювання різних систем, тканин і органів. Процедура займає не більше 10-15 хвилин, тільки в більш складних випадках доктору буде потрібно більше часу для проведення дослідження.

Основні переваги УЗД-дослідження:

• простота виконання і короткий час виконання процедури;
  • безпеку;
  • безболісно;
  • висока інформативність (чутливість, специфічність).

Аносокпія - це метод інструментального обстеження прямої кишки за допомогою інструмента- аноскопа. Процедура проводиться для виявлення запальних захворювань слизової оболонки, виявлення невеликих новоутворень, також для уточнення діагностики такого захворювання як геморой. Аноскопія дозволяє взяти матеріал для біопсії і досліджувати мазки, це процедура проста, але може бути не приємна, що не займає багато часу, але дуже важлива для встановлення, підтвердження діагнозу, складання і проведення подальшого діагнозу.

В клинику на диагностику, привела пожилого человека, и так получилось, что пришли мы намного раньше назначенного времени, девочки не заставили нас ждать своего времени, а сразу сделали УЗИ. Лучшего и ожидать было нечего! В будущем, если предстоит выбирать клинику, я думаю, что мой выбор снова остановится клинике «Консилиум Медикал». Рекомендую.

Марія, 08.02.2022

Доктор очень хорошая. А клиника маленькая и много людей.

Олена, 14.12.2021

Очень внимательная и отзывчивая доктор. Только пришлось подождать, очень много людей у них.

Елена, 14.05.2020

Когда ми пришли, произошло недоразумение. Нам ничего не сказали, и мужа сразу повезли на наркоз. После процедуры, ему озвучили суму в двое больше указанной изначально. Ми наверное не согласились на такую суму, если бы они предупредили. И врача не дождались.

Михаил, 24.01.2020

Хорошая клиника, удобное расположение, хороший специалист и обслуживание.

Александра, 03.01.2020