MIRUM clinic

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька), 1. На карті

Подільський , м.Нивки, м.Сирець

Візитом дуже задоволені - й відношення й люди такі привітні, зустріли з розумінням, дуже по доброму. Я дуже задоволена, що у нас в Україні є такий медичний центр, що допомагають таким діткам як моя дитина. Я дуже їм вдячна та скористаюсь їхніми послугами ще, бо виявилось, на жаль що зробили не усе, що було потрібно.

Ілля, 23.04.2024

Визит прошёл отлично! Клиника очень понравилась - комфортно, удобно, всё очень обдумано, хорошее обслуживание. И очень нас порадовало, что вошли в наше положение и результат МРТ, выслали в тот же день, так как уже на следующий день была запланирована операция и заключение нужно было к этому времени, поэтому огромная благодарность за оперативность.

Микола, 07.04.2024

Все добре пройшло. Все дуже сподобалося у цій клініці. Було все дуже чудово та гарно.

Володимир, 06.04.2024

Дуже сподобалася клініка, все було добре. У самій клініці круто, чисто, гарно, сучасний ремонт. Персонал дуже уважний та люб'язний.

Владислав, 01.04.2024

Привітний персонал, усе пояснили, добре відношення, й по всіх мірках обслуговування та відношення, то дуже добре.

Сергій, 27.03.2024

ул. Киквидзе, 18 а. На карті