Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Глибочицькій

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Оксфорд Медікал» на Глибочицькій - багатопрофільний медичний центр, що пропонує послуги дорослим та дітям. Діагностичні кабінети клініки обладнані високоточним обладнанням Toshiba Nemio XG, що дозволяє проводити обстеження швидко і з максимальним комфортом для пацієнта ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Глибочицька, 40х. На карті

Подільський , м.Лук'янівська

Oxford Medical - швидка і точна діагностика для дорослих і дітей

«Оксфорд Медікал» на Глибочицькій - лікувально-діагностичний центр, де можна пройти комплексне обстеження і отримати консультацію кваліфікованих фахівців. Тут можна здати лабораторні аналізи і пройти УЗД-діагностику окремого органу або всього організму.  Клініка працює без вихідних і перерв, тому пройти обстеження та відвідати лікаря можна в будь-який зручний час.

УЗ-фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» мають високу кваліфікацію і регулярно проходять курси для вдосконалення професійних навичок.  Їх майстерність підтверджують численні сертифікати про успішне проходження тематичних медичних курсів.

У клініці можна виконати наступні види УЗД:

• органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур і протоки, селезінка);
  • щитовидної залози;
  • органів малого таза (матка, маткові труби, придатки);
  • молочних залоз;
  • передміхурової залози, органів мошонки;
  • сечового міхура;
  • нирок і надниркових залоз;
  • УЗ-скринінг під час вагітності.

Переваги ультразвукової діагностики в Oxford Medical:

• висока якість зображення і професійне діагностичне висновок;
  • процедура безболісна, безпечна і не вимагає особливої ​​попередньої підготовки;
  • гарантія повернення коштів при незадовільну якість надання послуг.

Обладнання клініки:

• ендоскоп;
  • апарат УЗД-експертного класу;
  • кольпоскоп;
  • дерматоскоп;
  • ректороманоскоп.

Сподобався порядок в клініці, ставлення та професійність усього персоналу від адмінів при вході, закінчуючи лікарем, що проводив мені УЗД.

Валентина, 13.04.2024

Сподобалася клініка, пройшло все доволі швидко, обслуговування у клініці дуже гарне.

Юрій, 04.03.2024

Пройшло все нормально, було доволі зручно у клініці.

Наталія, 02.03.2024

В клініці робили УЗД по вагітності. Висновок діагностики видали невірний, лікар сказав неправильну інформацію, що дуже засмутило пацієнтку та довели до сліз. УЗД спеціаліст неграмотний

Аліна, 23.02.2024

Лікар, що робив мені УЗД, був дуже професійним, сподобалось його відношення.

Наталя, 03.02.2024