Файна Клініка, медичний центр

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Файна Клініка — медичний центр для дорослих та дітей від народження. Ми надаємо консультативні послуги за понад 30 напрямами, виконуємо УЗ-діагностику, рентген, лабораторні дослідження (аналізи), проводимо вакцинацію, видаємо довідки, ведемо вагітність та спостерігаємо малюків із перших днів життя. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Родини Крістерів, 18/6. На карті

Подільський , м.Нивки, м.Почайна, м.Оболонь

Універсальний медичний центр для всіх вікових категорій

Ласкаво просимо до Файної Клініки, де ваше здоров'я стає нашою спільною турботою. Незалежно від того, чи це перший огляд новонародженого, чи рутинна консультація дорослого, у нас є все необхідне:

• 30+ медичних напрямів
  • Ведення вагітності
  • Ведення новонароджених
  • Онлайн-консультації
  • Виклик лікаря додому

Змінюємо звичне уявлення про медичний заклад

Поняття «візит до клініки» може викликати змішані відчуття, тому у Файній Клініці ми робимо все можливе, щоб ви почувалися затишно та захищено. Стильний, ергономічний простір позбавить відчуття, що ви перебуваєте у «лікарні». З першого кроку у Файну Клініку ви відчуєте нашу гостинність, адже уважний персонал дбає про те, щоб ви почували себе комфортно та затишно. Ми продумали все до найменших дрібниць, виходячи за рамки звичного уявлення про медичний заклад.

Експертна допомога

У лікування дотримуємося принципів доказової медицини — наші фахівці не призначають зайвого та не лікують здорових пацієнтів. У нашому прайсі відсутні послуги, що не мають наукового підґрунтя або знаходяться «на межі» доказовості. Безперервний професійний розвиток, підвищення кваліфікації та міждисциплінарний підхід — гарантія результативного та безпечного лікування.

Зрозуміла комунікація

Наші лікарі спілкуються зрозумілою українською мовою, уникаючи складних медичних термінів. Завжди прислухаємося до пацієнтів та відповідаємо на всі запитання — довірчі стосунки лікаря з пацієнтом допомагають спільно досягти найкращих результатів.

Клініка нам дуже сподобалася. Затишно, приємно та комфортно було.

Аліна, 25.04.2024

Все було чудово в цій клініці. Питань та зауважень до цієї клініки взагалі не залишилося ніяких.

Катерина, 22.04.2024

Все сподобалося у клініці, зауважень ніяких немає.

Вероніка, 02.03.2024

Усе професійно зробили, швидко надіслали висновок.

Анатолий, 20.01.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Станіслав, 17.01.2024

ул Юлии Здановской 71 Е, ЖК «Солнечные ворота». На карті