"Мати та дитина" на Правому березі

Медичні центри групи компаній «Мати та дитина» є спеціалізованими медичними установами, фахівці яких на професійному рівні займаються проблемами репродуктивного здоров'я, вагітності, пренатальної діагностики, гінекології, мамології та урології. Щорічно в центрах «Мати та дитина» допомогу отримують сотні пар, які мріють стати батьками. Кожного пацієнта центру «Мати та дитина» оточує турбота, комфорт та психологічна підтримка ще

• Пн: 9:00-16:00
  • Ср-Сб: 9:00-16:00
  • Вт-Вс: выходной

вул. Макіївська, 8. На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська

«Мати та дитина» на Правому березі - це прекрасні лікарі і відмінна технічна база, що в поєднанні дає бажані результати лікування.  Фахівці мають великий досвід роботи в сфері репродуктивних допоміжних технологій.  Вони дотримуються Конфіденційність особисті, а також дбають про комфорт пацієнтів.

У «Мати та дитина» проводяться генетичні та ендокринологічні дослідження, програми сурогатного материнства і донації ооцитів, а також преімплантаційна генетична діагностика.  У даному медичному закладі розташована ембріологічна лабораторія, а також дві операційні.

Хвороби, лікування яких проводять лікарі центру «Мати та дитина»:

• безпліддя, в тому числі перитонеальное і трубне;
  • порушення менструального циклу;
  • гормональні порушення;
  • запальні захворювання (вульвіт, кольпіт, сальпінгоофорит, вульвовагініт, ендометрит);
  • клімактеричні порушення;
  • ендокринні гінекологічні захворювання;
  • патології матки;
  • ендометріоз;
  • патології шийки матки (ерозії, рубцеві деформації, кондиломи промежини або вульви, поліпи цервікального каналу) і ін.

Послуги, що надаються в медичному центрі «Мати та дитина» на Правому березі:

• лікування безпліддя;
  • репродуктивні допоміжні технології;
  • генетична діагностика (преімплантаційна);
  • амбулаторна гінекологія;
  • пренатальна діагностика;
  • спостереження вагітності;
  • ендоскопічна гінекологія (лапароскопія і гістероскопія);
  • лабораторна діагностика;
  • урологія;
  • гінекологія;
  • генетичне консультування;
  • хірургія

Народження дитини - це щастя, яке стає доступним кожній парі!

Негативных впечатлений не осталось, но хотелось бы получить и консультацию доктора, а не только УЗИ со словами, что все хорошо, нарушений нет. А так, клиника норм.

Аліна, 19.10.2020

Николаец Ирина Викторовна мне очень понравилась, хороший доктор, хорошо осмотрела. Я очень довольна.

Мила, 03.11.2017

вул. Юрія Литвинського, 54/15.

просп. Володимира Івасюка 8, корп. 4.

вул. Казиміра Малевича, 83.