Клініка CitiDoctor

CitiDoctor - хірургічний центр повного циклу. Крім консультацій і лікування тут також можна пройти кілька видів діагностики: лабораторну, ендоскопічну і ультразвукову. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

пр-т Степана Бандери, 17/1. На карті

Оболонський , м.Почайна

Лабораторна діагностика в CitiDoctor

У міжнародному центрі CitiDoctor можна пройти якісну лабораторну діагностику. Всі дослідження відповідають високим вимогам сучасних клінік. Критерії проведення досліджень: доступність, надійність, швидкість, конфіденційність і якість.

У медичному центрі CitiDoctor можна пройти такі лабораторні дослідження:

• біохімічні

• Обстеження молочних залоз
  • Дослідження органів черевної порожнини
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД гінекологічне
  • Обстеження органів малого таза у чоловіків
  • Дуплексна діагностика судин
  • УЗД серця
  • Обстеження судин голови та шиї

Ендоскопічні дослідження

При ендоскопічній діагностиці застосовується спеціальний апарат - ендоскоп. Техніка дозволяє лікареві оцінити візуально стан внутрішніх органів:  стравоходу, дванадцятипалої кишки, шлунка, товстого і тонкого кишечника, прямої кишки. Після чого лікар може виявити причину захворювання, прописати необхідне лікування.

Види ендоскопії в CitiDoctor:

• Гастероскопія (дослідження шлунка)
  • Колоноскопія (огляд товстої кишки)
  • Езофагоскопія (обстеження стравоходу)
  • Бронхоскопія (огляд слизової оболонки бронхів)
  • Дуоденоскопія (дослідження дванадцятипалої кишки

Непогана клініка. Все добре пройшло. Все сподобалось у клініці.

Тетяна, 30.01.2024

Під час проведення УЗД, лікар розповідала про стан моїх судин, а на при кінці ще надала рекомендації. Залишилась задоволеною.

Ніна, 10.11.2023

Все дуже погано. В клініці роблять добовий моніторинг, а нам було рекомендовано дві доби. В клініці поставили холтер і з рештою воно все записало одне на одне! У нас з сорока восьми годин що людина мучилася, залишилось тільки чотирнадцять годин запису. Тому мені доведеться переробляти. А в CitiDoctor, більше ні ногою. І розкажу всім, що це люди, які неадекватно надають медичні послуги!

Микола, 11.08.2021

Очень приятная клиника. На ресепшене девочки сразу мне ответили. Доктор подошел и меня забрал на прием. Очень корректные разговоры. Доктор сделал правильную диагностику. Я довольна.

Юлия, 22.11.2019

Все хорошо. Довольна на 100 процентов работой специалистов.

Илона, 24.11.2018

пр-т. Валерия Лобановского, 4Б. На карті