"Мати та дитина" на Оболоні

«Мати та дитина» є спеціалізованими медичними установами, фахівці яких на професійному рівні займаються проблемами репродуктивного здоров'я, вагітності, пренатальної діагностики, гінекології та урології. Щорічно в центрах «Мати та дитина» допомогу отримують сотні пар, які мріють стати батьками. Кожного пацієнта центру «Мати та дитина» оточує турбота, комфорт та психологічна підтримка ще

просп. Володимира Івасюка 8, корп. 4. На карті

Оболонський , м.Оболонь

Клініка на проспекті Героїв Сталінграда - третій філія мережі медичних центрів «Мати та дитина».  Клініка на Оболоні відкрито в середині осені 2013 року, вона є новітньою філією мережі, експертним центром зі спостереження вагітності.

Напрямки роботи центру на Оболоні:

• школа майбутніх батьків;
  • пренатальна діагностика;
  • спостереження вагітності;
  • лабораторні дослідження;
  • гінекологія;
  • лікування безпліддя

У філії на Оболоні лікарі займаються:

• спостереженням за вагітністю (нормальної/с підвищеними ризиками);
  • лікуванням:
    • хвороб з гінекологічного профілю;
    • різних порушень менструального циклу;
    • патологій, що виникають у шийці матки;
    • патологічного клімаксу;
    • хвороб тазових органів запальної природи.

Оскільки, спостереження вагітності є передовим напрямком роботи центру на Оболоні, у «Мати та дитина» зібрано найкраще обладнання для кваліфікованого контролю за вагітністю.

Переваги клініки на Оболоні:

• клініка укомплектована штатом лікарів-професіоналів (акушерами-гінекологами, УЗД-фахівцями та ін.);
  • у клініці представлені різні апарати для діагностики від лідерів ринку медобладнання;
  • у клініці діють вигідні комплексні програми, в рамках яких і спостерігаються майбутні мами. Програми включають:
    • консультації вузькопрофільних лікарів;
    • консультації акушерів-гінекологів;
    • проведення необхідних клінічних/біохімічних аналізів;
    • ЕКГ;
    • проведення генетичних тестів;
    • проведення ультразвукових досліджень;
    • пренатальний скринінг та ін.

Уважний спеціаліст ! Відповів на усі запитання! Прийду ще.

Юлія, 17.01.2020

вул. Юрія Литвинського, 54/15.

вул. Казиміра Малевича, 83.