"Мати та дитина" на Оболоні

"Мати та дитина" на Оболоні

add_box Акушерство Гінекологія УЗ-діагностика ... ще
«Мати та дитина» є спеціалізованими медичними установами, фахівці яких на професійному рівні займаються проблемами репродуктивного здоров'я, вагітності, пренатальної діагностики, гінекології та урології. Щорічно в центрах «Мати та дитина» допомогу отримують сотні пар, які мріють стати батьками. Кожного пацієнта центру «Мати та дитина» оточує турбота, комфорт та психологічна підтримка.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. Володимира Івасюка 8, корп. 4на карті
Оболонський м.Оболонь

ДОДАТКОВІ РОБОЧІ ДНІ:

Чт: 07.03, 21.03 - 09:00 - 17:00

Суб: 02.03, 16.03, 30.03 - 09:00 - 16:00

Клініка на проспекті Героїв Сталінграда - третій філія мережі медичних центрів «Мати та дитина».  Клініка на Оболоні відкрито в середині осені 2013 року, вона є новітньою філією мережі, експертним центром зі спостереження вагітності.

Напрямки роботи центру на Оболоні:

• школа майбутніх батьків;
  • пренатальна діагностика;
  • спостереження вагітності;
  • лабораторні дослідження;
  • гінекологія;
  • лікування безпліддя

У філії на Оболоні лікарі займаються:

• спостереженням за вагітністю (нормальної/с підвищеними ризиками);
  • лікуванням:
    • хвороб з гінекологічного профілю;
    • різних порушень менструального циклу;
    • патологій, що виникають у шийці матки;
    • патологічного клімаксу;
    • хвороб тазових органів запальної природи.

Оскільки, спостереження вагітності є передовим напрямком роботи центру на Оболоні, у «Мати та дитина» зібрано найкраще обладнання для кваліфікованого контролю за вагітністю.

Переваги клініки на Оболоні:

• клініка укомплектована штатом лікарів-професіоналів (акушерами-гінекологами, УЗД-фахівцями та ін.);
  • у клініці представлені різні апарати для діагностики від лідерів ринку медобладнання;
  • у клініці діють вигідні комплексні програми, в рамках яких і спостерігаються майбутні мами. Програми включають:
    • консультації вузькопрофільних лікарів;
    • консультації акушерів-гінекологів;
    • проведення необхідних клінічних/біохімічних аналізів;
    • ЕКГ;
    • проведення генетичних тестів;
    • проведення ультразвукових досліджень;
    • пренатальний скринінг та ін.
Уляна 25 Березень 2024
В клініці приємний персонал, візит сподобався
Світлана 13 Січень 2024
Все сподобалось у клініці.
Олена 05 Грудень 2023
Все сподобалось.
Вікторія 19 Вересень 2023
На рецепції нікого не було. Прийшла нова пацієнтка їй не було у кого запитати, лікарка їй там розповідала куди потрібно занести аналізи та все інше. Це як для клініки не дуже добре, я вважаю що це не лікар має займатися адміністративними питаннями.
Ольга 21 Липень 2023
Візитом залишилась повністю задоволена. Рекомендую.
Філії мережі
Все клініки