"Мати та дитина" в Голосієво

"Мати та дитина" в Голосієво

add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія Фізіотерапія Хірургія Лабораторна діагностика
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Мати та дитина» - це мережа центрів репродуктивного здоров'я. Клініки спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці та гінекології. Щорічно надається допомога сотням подружніх пар стати щасливими батьками. Фахівці центру дбають про психологічний комфорт кожного пацієнта, а також обов'язково дотримуються умов конфіденційності
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Казиміра Малевича, 83на карті
Голосіївський м.Палац Україна

ГРАФІК РОБОТИ:

Сб: 02.03, 16.03, 30.03: 09:00 -15:00

Пт - Нд: вихідний;

Медичний центр "Мати та дитина" - оснащено ультрасучасним устаткуванням, що дозволяє якісно і оперативно вирішувати медичні питання практично будь-якої складності. Професійна команда лікарів, давно працює як єдиний злагоджений механізм, складається з репродуктологов, гінекологів, урологів, ендокринологів, терапевта, генетика, фізіотерапевта, фахівців з ведення вагітності, по пренальной і УЗД-діагностики. Професійний персонал, якісний сервіс, зручне місце розташування нового і затишного центру дозволяють надавати послуги на найвищому рівні, а заспокійливий шум штучного водоспаду в зоні очікування - відчувати себе не в мед. установі, а в місці, де вас почують, зрозуміють і допоможуть.

Спеціалізація медичного центру «Мати та дитина»:

• лікування безпліддя, допоміжні репродуктивні технології;
  • спостереження вагітності, пренатальна діагностика;
  • урологія;
  • амбулаторна гінекологія;
  • лабораторна діагностика;
  • фізіотерапія
Каріна 16 Березень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Юлія 05 Січень 2022
Візитом у клініку залишилася задоволена, чисто, затишно, обладнання, яке мені зустрічалося, все нове. І сама я медик, тож можу судити, що лікар Воробей-Виховська Віра Миколаївна дуже хороший професіонал. Взяла правильні аналізи, зробила відмінне призначення, єдине, чого мені не вистачило, так це те, що Віра Миколаївна, при огляді не дуже коментувала, що вона реально бачить, і взагалі мало пояснювала, доводилося ставити навідні питання. Але загалом залишилося приємне враження. Рекомендую і лікаря, і клініку.
Жанна 01 Лютий 2021
Лікар провела професійно консультацію, я почула чітку інформацію, яку не надавали мені раніше. Сподобалося також, що лікар чітко пояснила методику дії ліків, які приписала.
Юлия 28 Грудень 2020
Чистая красивая клиника, мед персонал приятный, врачи внимательные и компетентные.
Анастасія 01 Вересень 2020
Відмінна людина з гарним досвідом, дякую їй за поради.
Філії мережі
Все клініки