"Мати та дитина" в Голосієво

Акції в клініці "Мати та дитина" в Голосієво

add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія Фізіотерапія Хірургія Лабораторна діагностика
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Мати та дитина» - це мережа центрів репродуктивного здоров'я. Клініки спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці та гінекології. Щорічно надається допомога сотням подружніх пар стати щасливими батьками. Фахівці центру дбають про психологічний комфорт кожного пацієнта, а також обов'язково дотримуються умов конфіденційності
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Казиміра Малевича, 83на карті
Голосіївський м.Палац Україна

діє до 31.07.2024

При умові заключення договору на ведення вагітності первинна консультація акушера-гінеколога за 1 грн Медичний центр ""Мати та дитина"" веде вагітність майбутніх мам, при заключенні договору на ведення, перша консультація всього за 1 грн. Ми розробили програми введення вагітності для кожного можливого випадку, турбуємось про вас комфорт, акція діє у будь-якому нашому центру.

11001грн
"Мати та дитина" на Правому березі
вул. Макіївська, 8на карті
Оболонський м.Оболонь м.Минская
"Мати та дитина" на Лівому березі
вул. Юрія Литвинського, 54/15на карті
Дарницький м.Харьковская м.Бориспольская