"Мати та дитина" на Лівому березі

"Мати та дитина" на Лівому березі

add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
«Мати та дитина» є спеціалізованими медичними установами, фахівці яких на професійному рівні займаються проблемами репродуктивного здоров'я, вагітності, пренатальної діагностики, гінекології та урології. Щорічно в центрах «Мати та дитина» допомогу отримують сотні пар, які мріють стати батьками. Кожного пацієнта центру «Мати та дитина» оточує турбота, комфорт та психологічна підтримка
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Юрія Литвинського, 54/15на карті
Дарницький м.Харківська м.Бориспільська

Медичний центр «Мати та дитина» на Лівому березі був відкритий восени 2011 року, і незабаром став одним із найкращих репродуктологічних центрів у Києві.

В «Мати та дитина» працюють лікарі-професіонали, які мають достатній «багаж» знань, що дозволяє їм успішно лікувати безпліддя, гінекологічні патології.

У філії клініки на Лівому березі представлено надсучасне обладнання, що дозволяє проводити складні хірургічні маніпуляції.  В цій філії здійснюється не тільки лікування безпліддя будь-якої етіології, але також в абсолютно безпечних умовах проводиться гістероскопія і лапароскопія будь-якого рівня складності.  Для проведення цих процедур у клініці «Мати та дитина» використовують медобладнання від передових світових виробників.

Медичний досвід клініки дозволяє високоефективно працювати у таких напрямках:

• лікування безпліддя (вдавання до використання допоміжних репродуктивних технологій);
  • спостереження вагітності, проведення ультразвукових досліджень плоду;
  • гінекологічні процедури в амбулаторних умовах;
  • школа майбутніх батьків;
  • ендоскопічна гінекологія (у тому числі і гістероскопія, лапароскопія);
  • діагностика в лабораторних умовах.

У «Мати та дитина» працює понад 40 лікарів-професіоналів, що володіють достатнім «багажем» знань, що дозволяє їм успішно лікувати безпліддя, гінекологічні патології.

Територія, на якій розташована клініка, обладнана паркуванням, що дозволяє клієнтам клініки, які приїхали на машині, припаркуватися в безпосередній близькості від клініки.

Клініка «Мати та дитина» обладнана:

• ембріологічною лабораторією;
  • двома операційними залами;
  • чотирма апаратами УЗД (з яких один - експертного класу).
Наталія 13 Вересень 2023
Все пройшло чудово, усе задовольнило.
Ирина 21 Серпень 2020
Не предупредили что в клинике платная диагностика.
Анастасия 31 Липень 2020
Врач поверхностная, раз консультация бесплатная (акция на сайте), то записали меня в пятиминутное окошко, конечно провели и платную услугу, но врач так быстро говорила и заговаривалась, что при объяснении УЗИ, сама свои же слова повторить не могла. После визита сказали, что можно задать любой вопрос ассистенту в вайбер, ответа ждала 3 дня, а потом оказалось, что назначила не то дорогостоящее обследование. Не рекомендую.
Владислава 26 Березень 2020
Все чисто стерильно. Приятній коллектив.
Анастасия 21 Лютий 2020
Я уже второй раз была в клинике, только на разных адресах. И что первый, что второй раз, они не хотели меня смотреть. Потому что бесплатно. Не скажу что совсем плохо, но не самое внимательное отношение.
Філії мережі
Все клініки