"Мати та дитина" на Правом березі

"Мати та дитина" на Правом березі

Медичний центр
add_box Акушерство Андрологія Генетика Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
«Мати та дитина» є спеціалізованими медичними установами, фахівці яких на професійному рівні займаються проблемами репродуктивного здоров'я, вагітності, пренатальної діагностики, гінекології, мамології та урології. Щорічно в центрах «Мати та дитина» допомогу отримують сотні пар, які мріють стати батьками. Кожного пацієнта центру «Мати та дитина» оточує турбота, комфорт та психологічна підтримка
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Макіївська, 8на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська
Рейтинг клініки розраховується на основі

«Мати та дитина» на Правому березі - це прекрасні лікарі і відмінна технічна база, що в поєднанні дає бажані результати лікування.  Фахівці мають великий досвід роботи в сфері репродуктивних допоміжних технологій.  Вони дотримуються Конфіденційність особисті, а також дбають про комфорт пацієнтів.

У «Мати та дитина» проводяться генетичні та ендокринологічні дослідження, програми сурогатного материнства і донації ооцитів, а також преімплантаційна генетична діагностика.  У даному медичному закладі розташована ембріологічна лабораторія, а також дві операційні.

Хвороби, лікування яких проводять лікарі центру «Мати та дитина»:

• безпліддя, в тому числі перитонеальное і трубне;
  • порушення менструального циклу;
  • гормональні порушення;
  • запальні захворювання (вульвіт, кольпіт, сальпінгоофорит, вульвовагініт, ендометрит);
  • клімактеричні порушення;
  • ендокринні гінекологічні захворювання;
  • патології матки;
  • ендометріоз;
  • патології шийки матки (ерозії, рубцеві деформації, кондиломи промежини або вульви, поліпи цервікального каналу) і ін.

Послуги, що надаються в медичному центрі «Мати та дитина» на Правому березі:

• лікування безпліддя;
  • репродуктивні допоміжні технології;
  • генетична діагностика (преімплантаційна);
  • амбулаторна гінекологія;
  • пренатальна діагностика;
  • спостереження вагітності;
  • ендоскопічна гінекологія (лапароскопія і гістероскопія);
  • лабораторна діагностика
  • урологія;
  • гінекологія;
  • генетичне консультування;
  • хірургія

Народження дитини - це щастя, яке стає доступним кожній парі!

Перевірені відгуки про клініку
Тетяна 13 Квітень 2021
Ожидали приема больше часа.
Поліна 11 Січень 2021
Была на приеме у Сербей Е.И. Врач очень хорошая, добрая. Ничего лишнего не советует, очень отзывчивая. В клинике чисто и уютно, быстро попала на прием.
Лидия 30 Листопад 2020
Персонал приветливый, вежливый, везде чистота. Обстановка позитивная в целом.
Дарина 16 Листопад 2020
Очень внимательно, все по делу. Очень довольна консультацией репродуктолога. Доктор ссылалась на данные ВОЗ, что вселило надежду. Спасибо.
Катерина 21 Жовтень 2020
Все чисто, внимательный персонал.
Філії мережі
Все клініки