"Мати та дитина" на Лівому березі

«Мати та дитина» є спеціалізованими медичними установами, фахівці яких на професійному рівні займаються проблемами репродуктивного здоров'я, вагітності, пренатальної діагностики, гінекології та урології. Щорічно в центрах «Мати та дитина» допомогу отримують сотні пар, які мріють стати батьками. Кожного пацієнта центру «Мати та дитина» оточує турбота, комфорт та психологічна підтримка ще

• Нд: вихідний

вул. Юрія Литвинського, 54/15. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Бориспільська

Представництво клініки «Мати та дитина» на Лівому березі було відкрито восени 2011 року, але незабаром стало одним з кращих репродуктологічних центрів в Києві.  Нова філія представляє собою єдину клініку на лівому березі Києва, яка спеціалізується на репродуктивній медицині.

У філії клініки на Лівому березі представлено надсучасне обладнання, що дозволяє проводити складні хірургічні маніпуляції.  В цій філії здійснюється не тільки лікування безпліддя будь-якої етіології, але також в абсолютно безпечних умовах проводиться гістероскопія і лапароскопія будь-якого рівня складності.  Для проведення цих процедур у клініці «Мати та дитина» використовують медобладнання від передових світових виробників.

Медичний досвід клініки дозволяє високоефективно працювати у таких напрямках:

• лікування безпліддя (вдавання до використання допоміжних репродуктивних технологій);
  • спостереження вагітності, проведення ультразвукових досліджень плоду;
  • гінекологічні процедури в амбулаторних умовах;
  • школа майбутніх батьків;
  • ендоскопічна гінекологія (у тому числі і гістероскопія, лапароскопія);
  • діагностика в лабораторних умовах.

У «Мати та дитина» працює понад 40 лікарів-професіоналів, що володіють достатнім «багажем» знань, що дозволяє їм успішно лікувати безпліддя, гінекологічні патології.

Територія, на якій розташована клініка, обладнана паркуванням, що дозволяє клієнтам клініки, які приїхали на машині, припаркуватися в безпосередній близькості від клініки.

Клініка «Мати та дитина» обладнана:

• ембріологічною лабораторією;
  • двома операційними залами;
  • чотирма апаратами УЗД (з яких один - експертного класу).

В клініці було дуже комфортно, дуже уважний персонал, особливо коли приходиш з такої похмурого зовнішнього середовища, з вулиці, там де все сіро, похмуро то в клініці так все гарно, всі посміхаються, відразу стає радісно, все чудово.

Лиана, 15.11.2023

Процедура была проведена замечательно. Всем довольна.

Ирина, 23.02.2018

просп. Володимира Івасюка 8, корп. 4.

вул. Казиміра Малевича, 83.