Діамед-експрес

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр “Діамед – експрес” веде медичну практику в сфері УЗ-діагностики з використанням доплерометричних досліджень різних органів і систем, гінекології, акушерстві, урології, андрології, сексопатології, , також можна пройти консультацію таких фахівців: гастроентеролог, невролог, мамолог - онкохірург, кардіолог, ортопед-травматолог, ендокринолог, судинний хірург також здати біоматеріал для лабораторної діагностики. Широкий спектр послуг, що надаються в «Діамед-експрес» дозволяє відвідати відразу декількох лікарів, пройти обстеження і вчасно почати терапію в короткі терміни, без стомлюючого очікування в довгих чергах. ще

• Нд: вихідний

вул. Левка Лук'яненка, 14 (КНП "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району). На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська

24 роки на сторожі Вашого здоров’я!

Багатопрофільний медичний центр “Діамед – експрес” відкрив свої двері для пацієнтів 17 листопада 1998 року. Нам 24! У нас сучасні технології, сучасні професіонали лікарі, які постійно підвищують свій рівень знань завдяки активній участі в Міжнародних конференціях, симпозіумах, воркшопах. Лікарі та обладнання експертного класу – наша гарантія високоякісного, точного діагностування та лікування.

У центрі проводиться консультативні прийоми фахівців, а також ультразвукова та лабораторна діагностика. Всі аналізи виконуються на базі сертифікованої лабораторії в найкоротші терміни, завдяки чому вдається швидко встановити діагноз і провести ефективне лікування.

Для ультразвукової діагностики в МЦ «Діамед-експрес» використовується експертне обладнання новітнього покоління з функцією допплерометрії - «Toshiba Aplio XG» і «Voluson E8», "Logio P9" що дозволяє точно визначити структурні особливості та зміни в структурі органів і систем.

Консультативні послуги в центрі надають такі фахівці, як акушер-гінеколог, гінеколог - ендокринолог, гінеколог - генетик, уролог, андролог-сексопатолог, ендокринолог, онкохірург, мамолог, невролог, гастроентеролог, ортопед-травматолог, судинний хірург, кардіолог. Основний принцип центру – з пацієнтом до повного одужання! При вчасному зверненні пацієнта – попередження захворювання, виключення наслідків хвороби та повне відновлення, адже профілактика – це 70% не захворіти, а попередити захворювання, уникнувши втрати безцінного часу, коштів та нервів.

Напрямки роботи:

• гастроентерологія

Послуги, що надаються у «Діамед-експрес»:

Ультразвукові дослідження:

• черевна порожнина
  • органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза)
  • органів малого тазу у жінок (піхва, абдомінально)
  • молочні залози
  • щитовидна залоза
  • генетичне УЗД для вагітних (I, II, III триместр)
  • акушерське 2-4D УЗД (із записом на диск)
  • доплерографія судин шиї та голови
  • доплерографія судин (вен та артерій) нижніх кінцівок
  • доплерографія судин верхніх кінцівок
  • доплерографія судин нирок
  • УЗД серця (ЕхоКГ)
  • УЗД суглобів (колінний, плечовий, ліктьовий, променезап'ястковий, тазостегновий, гомілковостопний);
  • УЗД м'яких тканин

Обладнання діагностичного центру "Діамед-експрес":

• апарат Voluson E8 Expert, на якому проводиться УЗД акушерське в режимі 2D-4D
  • ультразвукова система Toshiba Aplio XG з можливістю деталізувати найдрібніші структури та виявляти патологію на ранніх стадіях
  • АПАРАТ УЗД - LOGIQ P9

Все дуже ввічливо, все дуже сподобалося. Лікар УЗД спеціаліст зрозуміло все пояснює, дуже уважна, прийом сподобався, зауважень до обслуговування не було

Вікторія, 17.04.2024

Хороша, зручна клініка. Відбулося усе вчасно та швидко. Зробили усе якісно. Дякую.

Олександр, 09.04.2024

Дуже сподобалася клініка. У клініці дуже добре відношення до пацієнтів зі сторони медперсоналу та фахівців. Клініка повністю мене задовольнила, при нагоді ще буду звертатися у цю клініку обов'язково.

Анна, 23.03.2024

В клініці було все чудово, гарні спеціалісти, швидко зробили діагностику, зауважень до персоналу не було

Артем, 22.03.2024

В клініці дуже гарний лікар діагностики, все показала, все розказала, прийом пройшов гарно. Клініка маленька, але свою роботу виконує, приємний адміністратор. Я задоволена роботою клініки

Олена, 18.03.2024

ул. Владимира Брожко, 112/40. На карті