Медичний центр Гравімед

• Оплата карткою,

«ГРАВІМЕД» - прогресивний лікувально-діагностичний центр, розташований на Оболоні. Клініка має зручне розташування, що дозволяє без проблем дістатися в неї з будь-якого кінця міста. Тут можна пройти комплексну діагностику і лікування захворювань. Установа має УЗД-апарати експертного класу, обладнання для проведення ЕКГ, кардіотокографії і цифрової кольпоскопії, а також власну клінічну лабораторію. ще

проспект Володимира Івасюка 12Д. На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська

«ГРАВІМЕД» - комплексна діагностика здоров'я та ефективне лікування

Медичний центр «ГРАВІМЕД» надає пацієнтам кваліфіковану лікарську допомогу, а також має власну клінічну лабораторію і кабінети ультразвукової діагностики. Також тут можна зробити кардіотокографію і ЕКГ, комбінований скринінг на I, III триместрі вагітності.

У клініці «Гравімед» можна пройти наступні види обстежень:

• комбінований пренатальний скринінг;
  • 3D / 4D УЗД під час вагітності;
  • ультразвукова діагностика нирок, наднирників, сечового міхура, органів малого таза і черевної порожнини, молочних залоз і щитовидної залози;
  • кардіотокографія (КТГ);
  • електрокардіограма (ЕКГ);
  • відеокольпоскопія;
  • лабораторні аналізи.

Устаткування медичного центру «ГРАВІМЕД»

Медичний центр «ГРАВІМЕД» обладнаний флагманськими діагностичними апаратами, які вибиралися в тісній співпраці з представниками провідних світових виробників медичного обладнання. Зокрема, це сканери X1000 і Voluson E8 Expert від компаній Siemens і General Electric. Сучасне оснащення дозволяє проводити обстеження з максимальним комфортом для пацієнтів, гарантією отримання точних і швидких результатів.

Клініка сподобалася. Сама клініка гарна, комфортна, сучасна. Дуже  кваліфіковані працівники у цій клініці.

Наталія, 25.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Персонал чудовий у клініці. Відбулося все швидко.

Євгенія, 29.02.2024

В клинике были впервые и нам очень понравилось, очень хороший и любезный персонал, врач который проводил УЗИ был компетентный.

Катерина, 21.02.2024

Найкращі враження від клініки та сервісу, гарне відношення персоналу, все на вищому рівні

Людмила, 16.11.2023

Мне очень понравилось, быстро, качественно, чисто, хороший персонал, доступно объяснили суть моей проблемы.

Татьяна, 01.10.2018

ул. Никольско-Слободская, дом 8, офис 2403. На карті