Медичний центр Гравімед

• Оплата карткою,

«ГРАВІМЕД» - прогресивний лікувально-діагностичний центр, розташований на Оболоні. Клініка має зручне розташування, що дозволяє без проблем дістатися в неї з будь-якого кінця міста. Тут можна пройти комплексну діагностику і лікування захворювань. Установа має УЗД-апарати експертного класу, обладнання для проведення ЕКГ, кардіотокографії і цифрової кольпоскопії, а також власну клінічну лабораторію. ще

проспект Володимира Івасюка 12Д. На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська

«ГРАВІМЕД» - комплексна діагностика здоров'я та ефективне лікування

Медичний центр «ГРАВІМЕД» надає пацієнтам кваліфіковану лікарську допомогу, а також має власну клінічну лабораторію і кабінети ультразвукової діагностики. Також тут можна зробити кардіотокографію і ЕКГ, комбінований скринінг на I, III триместрі вагітності.

У клініці «Гравімед» можна пройти наступні види обстежень:

• комбінований пренатальний скринінг;
  • 3D / 4D УЗД під час вагітності;
  • ультразвукова діагностика нирок, наднирників, сечового міхура, органів малого таза і черевної порожнини, молочних залоз і щитовидної залози;
  • кардіотокографія (КТГ);
  • електрокардіограма (ЕКГ);
  • відеокольпоскопія;
  • лабораторні аналізи.

Устаткування медичного центру «ГРАВІМЕД»

Медичний центр «ГРАВІМЕД» обладнаний флагманськими діагностичними апаратами, які вибиралися в тісній співпраці з представниками провідних світових виробників медичного обладнання. Зокрема, це сканери X1000 і Voluson E8 Expert від компаній Siemens і General Electric. Сучасне оснащення дозволяє проводити обстеження з максимальним комфортом для пацієнтів, гарантією отримання точних і швидких результатів.

Клініка дуже сподобалася. Все пройшло добре. При потребі будемо ще звертатися саме у цю клініку обов'язково за додатковими медичними послугами.

Ольга, 01.08.2024

Все було чудово, я трошки запізнювалася, мене почекали, діагностику провели добре, я задоволена візитом в клініку

Анна, 18.06.2024

Питання до лікаря Лазаревич ! Навіщо Ви даєте номер телефону , сама ж його пропонуючи і потім не відповідати на повідомлення та дзвінки ??? При цьому усьому , що можна і на наступному повторному візиті все обговорити !!! І чи є нормою , бо не має так бути , виходити з кабінету під час огляду , бо хтось з колег покликав ???? Консультація ж на тому рівні …. Витрачені даром кошти і час ….

Пацієнт я, 26.04.2024

Клініка сподобалася. Сама клініка гарна, комфортна, сучасна. Дуже  кваліфіковані працівники у цій клініці.

Наталія, 25.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Персонал чудовий у клініці. Відбулося все швидко.

Євгенія, 29.02.2024

ул. Андрея Малышко, 31. На карті

Днепровский

вул. Урлівська, 16 /37. На карті

Дарницкий

ул. Попудренко, 52, левый берег, 250 метров от м. «Черниговская». На карті

Деснянский

ул. Амосова, 5а (клинический корпус на базе ГУ Институт эпидемиологии и инфекционных болезней Л. В. Громашевского) . На карті

Соломенский