Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed»

• Оплата карткою,

Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed» - це багатопрофільний заклад. У клініці кожен пацієнт може пройти комплексне обстеження, отримати лікарські консультації за напрямками: гінекології, урології, проктології, хірургії, терапії, ендокринології, флебології, дерматології, гастроентерології. Переважаючим критерієм в сервісі «Здоров'я родини TreeAmed» є виняткова турбота про комфортабельному перебування в клініці кожного пацієнта. ще

• Пн: 10:00-16:00
  • Ср: 10:00-16:00
  • Пт: 10:00-16:00
  • Вт-Вс: выходной

вул. Новокостянтинівська 15/15. На карті

Подільський , м.Тараса Шевченка, м.Почайна

У клініці «Здоров'я родини TreeAmed» для діагностики різних захворювань застосовують ультразвукове дослідження LOGIQ 9 виробництва GE Medical Systems Ultrasound and Primary (SN91995081) з трьома датчиками.

УЗД, які проводять в ДЦ «Здоров'я родини TreeAmed»

У клініці роблять УЗД молочних залоз, органів малого таза, щитовидної залози, при вагітності і багато інших:

• УЗД органів малого тазу в центрі жінкам рекомендують проходити в рамках гінекологічного обстеження, тут проводять два його види: трансабдомінальноє і трансвагинальноє УЗД;
  • УЗД молочних залоз рекомендується для проходження дівчатам від 13 років. Необхідність даної діагностики полягає в своєчасному визначенні та виявленні ракових клітин;
  • УЗД при вагітності дозволяє:
    • підтвердити вагітність;
    • вимірювати розміри плоду;
    • досліджувати будову і розташування пуповини і плаценти;
    • оцінити стан плода (виявити аномалії в розвитку);
    • оцінити стану шийки і стінок матки, яєчників;
    • оцінити кровоток в судинах, плаценті і матці;
    • оцінити обсяг навколоплідних вод.
  • УЗД простати проводиться для оцінки стану передміхурової залози наступними способами:
    • через промежину;
    • через стінку живота;
    • через пряму кишку;
    • через сечовипускальний канал.
  • УЗД мошонки дозволяє діагностувати наявність абсцесів, пухлин, новоутворень, визначити мошоночні грижі, кісти і запальні процеси;
  • УЗД щитовидної залози дозволяє виявити порушення в функціонуванні щитовидки;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД сечового міхура;
  • УЗД нирок і сечового міхура.

Был записан на одно время, а попал совершенно на другое. Не предупредили об предоплате.

Евгений, 21.10.2020

Когда я приехал на рентген, рентгенолог даже не знала, что я должен быть на приёме. Поэтому ещё ждал, пока всё выяснили.

Юрий, 11.09.2020

Доктор попался замечательный, сделал узи, все обьяснил. Рецепция, могла бы быть чуть вежливее, понимаю, что устали от людей, но у каждого своя работа. Люди идут в платные клиники не от радости.

Татьяна, 17.08.2020

Сам аппарат старый, но сотрудник профессионал. Клиника перенесла визит на другой адрес, сообщив неточный, пришлось долго искать.

Ярослав, 16.03.2020

Записывался на рентген пятки, поближе к месту проживания, в итоге перекинули на другой, неудобный адрес, типа там только подходящая аппаратура. Ну ладно, не вопрос. В итоге оказалось адрес неправильный, нужно было соседнее здание и кабинет другой, с третьего раза таки дозвонился и мне объяснили как попасть. На месте уже выслушал порицание, что без направления врача пришёл (тут я тупанул, каюсь) и делать без него нельзя и сообщить об этом должны были, а не присылать липовое направление фоткой по вайберу. А у меня уже оплачено, они там сразу требуют так. Хорошо хоть сделали таки, но осадок от этого бардака остался.

Анатолій, 25.02.2020

ул. Ростиславская (ул. Маршала Рыбалка, 11-Б). На карті