Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Оболонській набережній

Медичний центр
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія ще

У «Оксфорд Медікал» на Оболонській набережній пацієнтам пропонується повний спектр послуг з сімейної медицини, стоматології, травматології та ортопедії, урології, гінекології та ін., включаючи унікальні для України послуги. Медичний центр надає не тільки якісні послуги в терапії та діагностиці, але і комплексну психологічну підтримку ще

• Нд: вихідний

вул. Оболонська набережна, 1 (корпус 2). На карті

Оболонський , м.Почайна, м.Оболонь

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Оксфорд Медікал» на Оболонській набережній є частиною міжнародної мережі приватних медичних центрів.

Напрямки клініки «Оксфорд Медікал» на Оболоні:

• Лікування простатиту
  • Лікування акне
  • Оформлення лікарняних листів
  • Програма супроводу пацієнтів з COVID-19

Переваги медичного спостереження і терапії в клініці:

• найкраще обладнання для діагностики та лікування;
  • кращі фахівці в галузі стоматології, дерматології, урології, гінекології, проктології та інших спеціальностей, які щорічно проходять стажування за кордоном у фахівців зі світовим іменем;
  • робота клініки без вихідних і святкових днів з 8:00 до 20:00;
  • використання тільки сертифікованих матеріалів.

Андрощук Дмитрій Олександрович дуже професійний, уважний і дає гарні рекомендації, пояснює що буде коли пролікуюсь. Лікар мені дуже до вподоби, буду звертатись до нього ще. На рецепції дуже привітний персонал, майже не прийшлось чекати лікаря, щоб потрапити на візит. Все сподобалось

Тетяна, 26.06.2021

Меня не устроили снимки. Это не снимки, а не понятно что было, распечатанное на бумаге! Не читаемое. Зачем их выдавать? Если  посмотреть и ничего не увидишь. Просто на бумаге, на принтере напечатано. Я не понимаю смысла их выдачи! Выдача результатов мне не понравилась.

Татьяна, 14.01.2021
Дивитися всі відгуки