Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Оболонській набережній

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Оболонській набережній

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Ортопедія ... ще
У «Оксфорд Медікал» на Оболонській набережній пацієнтам пропонується повний спектр послуг з сімейної медицини, стоматології, травматології та ортопедії, урології, гінекології та ін., включаючи унікальні для України послуги. Медичний центр надає не тільки якісні послуги в терапії та діагностиці, але і комплексну психологічну підтримку
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Оболонська набережна, 1 (корпус 2)на карті
Оболонський м.Почайна м.Оболонь

«Оксфорд Медікал» на Оболонській набережній є частиною міжнародної мережі приватних медичних центрів.

Напрямки клініки «Оксфорд Медікал» на Оболоні:

• Лікування простатиту
  • Лікування акне
  • Оформлення лікарняних листів
  • Програма супроводу пацієнтів з COVID-19

Переваги медичного спостереження і терапії в клініці:

• найкраще обладнання для діагностики та лікування;
  • кращі фахівці в галузі стоматології, дерматології, урології, гінекології, проктології та інших спеціальностей, які щорічно проходять стажування за кордоном у фахівців зі світовим іменем;
  • робота клініки без вихідних і святкових днів з 8:00 до 20:00;
  • використання тільки сертифікованих матеріалів.
Анастасія 06 Квітень 2024
Хороша клініка, все було чудово. Буду ще обов'язково звертатися у цю клініку за додатковими послугами.
Кирило 13 Березень 2024
Доктор, Рощина Елена Васильевна, быстро определила симптомы, назначила анализы, я доволен доктором. Персонал клиники позитивный, уважительно относились, замечаний к персоналу не было
Катерина 20 Лютий 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Олена 06 Грудень 2023
В клініці гарно ставляться до пацієнтів, прийняли вчасно, особливо для мене було що прийом вчасно, секунда в секунду. Я не люблю приходити в приватні клініки та чекати на прийом, це дуже неприємно. По сервісу все чудово!
Тетяна 26 Червень 2021
Андрощук Дмитрій Олександрович дуже професійний, уважний і дає гарні рекомендації, пояснює що буде коли пролікуюсь. Лікар мені дуже до вподоби, буду звертатись до нього ще. На рецепції дуже привітний персонал, майже не прийшлось чекати лікаря, щоб потрапити на візит. Все сподобалось
Філії мережі
Все клініки