Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Павлівській

Лицензия МОЗ Украины АЕ №196689 от 24.01.2013
Стоматологія
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Клініка «Оксфорд Медікал» - мережа медичних центрів широкопрофільного типу, в яку входить 30 клінік у різних містах України з загальним штатом понад 400 лікарів. Відділення на Павлівській надає стоматологічні послуги дітям та дорослим, тут можна швидко і безболісно вирішити проблеми з зубами і яснами: пройти відбілювання і професійну чистку, протезування та лікування карієсу, пародонтиту та встановлення вінірів ще

• Нд: вихідний

вул. Павловська, 26/41. На карті

Шевченківський , м.Політехнічний інститут, м.Університет

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Оксфорд Медікал» на Павлівській - стоматологічні послуги для дітей та дорослих

Відділення «Оксфорд Медікал» на Павлівській - стоматологічна клініка, яка пропонує повний спектр дентальних послуг.  У центрі працюють кваліфіковані лікарі, які надають послуги дорослим і дітям.

Напрямки роботи клініки:

• стоматологія;
  • дитяча стоматологія;

Кабінети медцентру обладнані сучасним лікувальним і діагностичним обладнанням та матеріалами, завдяки чому лікування зубів і ясен проходить з максимальним комфортом для пацієнтів.

Для діагностики в медцентрі використовується обладнання:

• рентгенограф;
  • ортопантомограф;
  • комп'ютерний томограф.

Звертаючись в «Оксфорд Медікал», можете бути впевнені - про вас подбають краще лікарі: стоматологи-терапевти, хірурги, імплантологи, ортодонти, ендодонтсти, ортопеди, анестезіологи, гігієністи, протезисти.  У клініці надається гарантія на всі види виконаних робіт.

Послуги «Оксфорд Медікал» на Павлівській:

• лазерна імплантація;
  • ортодонтія;
  • лікування карієсу і його ускладнень;
  • швидка стоматологічна допомога;
  • комп'ютерна томографія;
  • встановлення прямих і непрямих вінірів;
  • видалення зубів;
  • корекція прикусу;
  • відбілювання, професійна гігієна ротової порожнини;
  • лікування пародонтозу і хвороб ясен.

Прием мне очень понравился, было все оперативно организовано, было принято решение проконсультироваться еще у ряда специалистов, прежде чем делать какие-либо выводы, и мне это очень понравилось. Все было взвешенно и доктор все объяснил. Персонал был очень вежлив и организован.

Наталья, 27.05.2021

Мені все сподобалося, дуже професіонально.

Оксана, 06.01.2021

Проходила процедуру удаления фурункула на щеке у доктора Иващенко А.Л. Доктору 5, все прошло хорошо. Перевязками и заживлением раны довольна.

Наталья, 04.05.2020

Доктор Челюстно-лицевой хирург приятный человек и отвечал грамотно на вопросы.

Юлия, 07.03.2020

Надали додаткову інформацію. До кого звертатись ще.

Дина, 05.12.2019
Дивитися всі відгуки