Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Павлівській

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Павлівській

add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Оксфорд Медікал» - мережа медичних центрів широкопрофільного типу, в яку входить 30 клінік у різних містах України з загальним штатом понад 400 лікарів. Відділення на Павлівській надає стоматологічні послуги дітям та дорослим, тут можна швидко і безболісно вирішити проблеми з зубами і яснами: пройти відбілювання і професійну чистку, протезування та лікування карієсу, пародонтиту та встановлення вінірів
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Павловська, 26/41на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут м.Університет

«Оксфорд Медікал» на Павлівській - стоматологічні послуги для дітей та дорослих

Відділення «Оксфорд Медікал» на Павлівській - стоматологічна клініка, яка пропонує повний спектр дентальних послуг.  У центрі працюють кваліфіковані лікарі, які надають послуги дорослим і дітям.

Напрямки роботи клініки:

• стоматологія;
  • дитяча стоматологія;

Кабінети медцентру обладнані сучасним лікувальним і діагностичним обладнанням та матеріалами, завдяки чому лікування зубів і ясен проходить з максимальним комфортом для пацієнтів.

Для діагностики в медцентрі використовується обладнання:

• рентгенограф;
  • ортопантомограф;
  • комп'ютерний томограф.

Звертаючись в «Оксфорд Медікал», можете бути впевнені - про вас подбають краще лікарі: стоматологи-терапевти, хірурги, імплантологи, ортодонти, ендодонтсти, ортопеди, анестезіологи, гігієністи, протезисти.  У клініці надається гарантія на всі види виконаних робіт.

Послуги «Оксфорд Медікал» на Павлівській:

• лазерна імплантація;
  • ортодонтія;
  • лікування карієсу і його ускладнень;
  • швидка стоматологічна допомога;
  • комп'ютерна томографія;
  • встановлення прямих і непрямих вінірів;
  • видалення зубів;
  • корекція прикусу;
  • відбілювання, професійна гігієна ротової порожнини;
  • лікування пародонтозу і хвороб ясен.
Наталья 27 Травень 2021
Прием мне очень понравился, было все оперативно организовано, было принято решение проконсультироваться еще у ряда специалистов, прежде чем делать какие-либо выводы, и мне это очень понравилось. Все было взвешенно и доктор все объяснил. Персонал был очень вежлив и организован.
Оксана 06 Січень 2021
Мені все сподобалося, дуже професіонально.
Наталья 04 Травень 2020
Проходила процедуру удаления фурункула на щеке у доктора Иващенко А.Л. Доктору 5, все прошло хорошо. Перевязками и заживлением раны довольна.
Юлия 07 Березень 2020
Доктор Челюстно-лицевой хирург приятный человек и отвечал грамотно на вопросы.
Дина 05 Грудень 2019
Надали додаткову інформацію. До кого звертатись ще.
Філії мережі
Все клініки