Відгуки про клініку Ilaya (Ілая), медична компанія

Медичний центр
Акушерство, Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Мамологія, Масаж, Нейрохірургія, Ортопедія, Пластична хірургія, Проктологія, Репродуктологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
  • Нд: вихідний

вул. Івана Крамського, 9. На карті

Святошинський , м.Житомирська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клиника отличная. Посещала несколько раз. Медперсонал - это очень вежливые и приятные люди, очень компетентные. Всем рекомендую эту клинику. Я была на приёме у Дорошенко Венеры Энверовны, Сапожак Инны Николаевны. Обращалась к анестезиологу Карпенко А.В. Сдавала анализ крови - очень вежливый медперсонал. Была на приёме у терапевта Черепаха И. Ю. - очень компетентный врач. На reception тоже очень приятный медперсонал. Я благодарна медработникам этой клиники. Рекомендую.

Лариса , 23.03.2021

Це дійсно рідкість, коли трапляються такі лікарі! Дуже підковано в усіх питаннях. Дійсно, дуже хороший спеціаліст.

Владимир, 11.01.2021

Хороший врач, внимательный. Ответил на все вопросы.

тимур, 16.03.2020

Отличный врач Монастырская О.А. Рекомендую.Но-аппарат УЗИ в кабинете устаревший(допотопный),не печатает снимки, вынуждена была отказаться от УЗИ

Авдиенко Яна, 14.02.2020

Была, очень хорошая консультация. Доктор, мне все внятно и доходчиво обьяснил.

Альона, 20.08.2019

Мені все сподобалось, дуже ввічливі, все було чудово.

Олена, 11.11.2018

Дівчата на рецепції хороші, в клініці все чисто і акуратно. У мене тільки гарні враження. Я з іншого міста, але буду ще приїздити сюди обов'язково.

Віталіна, 31.10.2018

Меня все устроило, обслуживание понравилось.

Александра, 01.07.2018

Мне пришлось ожидать приема, это меня расстроило.

Алла, 27.06.2018

Понравилось все, к нам были очень внимательные.

Анатолий, 04.05.2018

Все хорошо, все понравилось на приеме доктора Тертишного Юрия Григорьевича.

Яна, 15.01.2018

Комфортная, современная клиника, но соответственно цены выше.

Олена, 16.12.2017

Все сподобалось. Запам'яталось те, що вони мене приняли, в них було дуже багато людей записано в цей час, на який мені потрібно було, але вони мене всеодно прийняли, я їх попросила.

Валерия, 11.12.2017

Клиника комфортная и удобная, даже для плохо передвигающихся людей! Все по времени! Никаких лишних ожиданий!

Инна, 27.11.2017

Я доволен, все понравилось. Все хорошо, приятно. Персонал нормальный, рецепция хорошая.

Эдуард, 27.11.2017

Мне понравилось обслуживание. Хорошие и приятные врачи. Все на высшем уровне.

Лариса, 05.11.2017

Рецепция немножечко там напутали со стоимостью визита.

Анастасия, 16.09.2017

Сервісом задоволена, все гаразд. Кваліфікований УЗД-спеціаліст, я на своє питання отримала відповідь.

Яна, 14.09.2017

Не предупредили, что анализы стоят отдельно. Хотелось бы знать заранее.

Татьяна, 19.08.2017

Внимательно отнеслись, все было нормально.

Татьяна, 26.07.2017

На рецепшині потребували купу даних, паспорт, ІНН, як у банку, мені не зручно було! Проте інтер'єр дуже комфортний і приємний, почуваєш себе як в Європі

Василь, 13.06.2017

Сразу ощущается, что приходишь в хорошую клинику.

Владимир, 05.05.2017

Чистый, светлый холл, просторные коридоры, удобные диванчики, вода, бахилы. Комфортно. Спасибо, все утроило.

Лидия, 27.04.2017

Все очень вежливо ко мне относились, в клинике комфортно, уютно.

Олександр, 11.04.2017

Дуже хорошо, приїдемо ще. Дуже все понравилось.

Мария, 22.03.2017
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.