Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Глибочицькій

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Глибочицькій

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Мережа медичних центрів широкопрофільного типу «Оксфорд Медікал» проводить свою діяльність по всьому світу, а в Україні представлена ​​30 клініками в 19 містах. Тільки в Києві діє 7 філій мережі, в яких пацієнтам пропонується цілковитий спектр послуг по сімейній та естетичній медицині, стоматології, включаючи унікальні для України процедури. Наприклад, терапія геморою за методикою Hal-Rar. Концепція роботи медичного центру має на увазі не тільки надання якісних послуг в терапії та діагностиці, але і комплексну психологічну підтримку
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Глибочицька, 40хна карті
Подільський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
86 відгуків
Ілона 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Сергій 20 Березень 2024
Хорошая клиника, хорошо встретили, визитом в клинику остался доволен
Аноним 12 Березень 2024
В клинике хотелось бы побольше комфорта и это, странное разделение на два этажа. И девочки на ресепшене заняты своими делами и нужно дождаться пока они снизойдут, обратят на тебя внимание.
Олександра 06 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Станіслав 19 Лютий 2024
 Я не мав сімейного лікаря, викликав лікаря на дім, попередньо просив лікарняний і клініка обіцяла що з лікарняним проблем не буде. На прийом приїхав інший лікар, до лікаря питань немає, все було добре. Після прийому я два дні сварився з клінікою з приводу лікарняного, а міг спокійно хворіти і відновлювати сили. Лікарняний від клініки я не отримав, вирішив питання в іншій клініці
Анастасія 16 Лютий 2024
Все сподобалося у клініці. Сомова Аліна Ігорівна  чудовий лікар та професійний спеціаліст.Назначила хороше лікування, яке мені дуже добре допомогло, доступно все розповіла та пояснила. Я дуже задоволена лікарем і клінікою. Обов'язково при потребі звернуся у цю клініку ще раз.
Андрій 03 Лютий 2024
Враження позитивні залишилися, хороша клініка. Попова Людмила Володимирівна - лікар дуже хороший, професійний, спілкування сподобалося. Мене влаштувало, так як мене прийняли, рекомендації надали.
Роман 28 Січень 2024
Все було добре. У клініці прибрано, охайно, обслуговування приємне. Не було ніякого негативу. Уже порадив друзям цю клініку.
Олександра 22 Січень 2024
В мене тільки гарні враження, гарне відношення на ресепшен, клініка сама гарна. Лікар, Науменко Юрій Миколайович, на висоті, жодного зауваження
Владислава 22 Січень 2024
Дуже комфортно. Сама атмосфера у клініці дуже  гостинна. Дуже  хороший персонал.
5 6 7 8 9 chevron_right
Філії мережі