Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Глибочицькій

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Глибочицькій

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Мережа медичних центрів широкопрофільного типу «Оксфорд Медікал» проводить свою діяльність по всьому світу, а в Україні представлена ​​30 клініками в 19 містах. Тільки в Києві діє 7 філій мережі, в яких пацієнтам пропонується цілковитий спектр послуг по сімейній та естетичній медицині, стоматології, включаючи унікальні для України процедури. Наприклад, терапія геморою за методикою Hal-Rar. Концепція роботи медичного центру має на увазі не тільки надання якісних послуг в терапії та діагностиці, але і комплексну психологічну підтримку
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Глибочицька, 40хна карті
Подільський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
91 відгук
Наталія 29 Червень 2024
Пухліков Олексій Олександрович - дуже хороший спеціаліст, дуже уважний. Раніше у лікаря оперувалася, зверталася до лікаря на консультацію, я задоволена лікарем
Станіслав 27 Червень 2024
Все пройшло чудово, я задоволений, прийом і клініка на відмінно!
Інна 24 Червень 2024
Дуже все сподобалося, у клініці всі ввічливі та професійні, як медперсонал, так і лікарі. Відчувається що у даній клініці все відповідає європейським стандартам обслуговування.
Віталіна 12 Червень 2024
В клініці привітний персонал, зауважень до обслуговування не було
Анастасія 23 Травень 2024
Була на консультації у дерматолога Грищенко Дмитра Олеговича, сподобався сам лікар, те як максимально детально усе пояснив, надав рекомендації виходячи з моїх потреб, а не з бажання на мені заробити. Я отримала дуже гарні рекомендації, до того ж я прийшла трішки раніше, а лікар на той час був вільним, тому не примусив мене чекати свого часу, а прийняв одразу. Візитом залишилась дуже задоволеним, тому за потреби, звертатимусь ще.
Ілона 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Сергій 20 Березень 2024
Хорошая клиника, хорошо встретили, визитом в клинику остался доволен
Аноним 12 Березень 2024
В клинике хотелось бы побольше комфорта и это, странное разделение на два этажа. И девочки на ресепшене заняты своими делами и нужно дождаться пока они снизойдут, обратят на тебя внимание.
Олександра 06 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Станіслав 19 Лютий 2024
 Я не мав сімейного лікаря, викликав лікаря на дім, попередньо просив лікарняний і клініка обіцяла що з лікарняним проблем не буде. На прийом приїхав інший лікар, до лікаря питань немає, все було добре. Після прийому я два дні сварився з клінікою з приводу лікарняного, а міг спокійно хворіти і відновлювати сили. Лікарняний від клініки я не отримав, вирішив питання в іншій клініці
5 6 7 8 9 10 chevron_right
Філії мережі