Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Оболонській набережній

Медичний центр
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія ще
  • Нд: вихідний

вул. Оболонська набережна, 1 (корпус 2). На карті

Оболонський , м.Почайна, м.Оболонь

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Надежда, 18.09.2021

Наталія, 05.08.2021

Людмила, 05.08.2021

Сергей, 10.07.2021

Андрощук Дмитрій Олександрович дуже професійний, уважний і дає гарні рекомендації, пояснює що буде коли пролікуюсь. Лікар мені дуже до вподоби, буду звертатись до нього ще. На рецепції дуже привітний персонал, майже не прийшлось чекати лікаря, щоб потрапити на візит. Все сподобалось

Тетяна, 26.06.2021

Наталия, 27.03.2021

Наталья, 04.03.2021

Людмила, 26.02.2021

Елена, 16.01.2021

Меня не устроили снимки. Это не снимки, а не понятно что было, распечатанное на бумаге! Не читаемое. Зачем их выдавать? Если  посмотреть и ничего не увидишь. Просто на бумаге, на принтере напечатано. Я не понимаю смысла их выдачи! Выдача результатов мне не понравилась.

Татьяна, 14.01.2021

Ирина, 29.12.2020

Игорь, 26.12.2020
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.