Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Липківського

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Липківського

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Липківського - клініка, де якість медичних послуг є головним пріоритетом роботи. Тут ведуть прийоми досвідчені лікарі різних напрямків, які регулярно підвищують свій професіоналізм на профільних курсах. Для лікування і діагностики у клініці представлено найкраще сучасне обладнання
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Липківського, 38на карті
Солом'янський м.Вокзальна

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Липківського входить у найбільшу медичну мережу України з однойменною назвою і надає комплексні лікувальні та діагностичні послуги для дорослих і дітей.  Тут є всі умови для реалізації медичних послуг найвищої якості.  Лікарі клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тим самим покращуючи якість своїх послуг.

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Липківського надає послуги за такими напрямками:

• гінекологія
  • неврологія
  • алергологія
  • лабораторна діагностика
  • ультразвукова діагностика

Досвідчені фахівці ультразвукової діагностики на високотехнологічному обладнанні клініки проводять всі необхідні дослідження максимально точно і в короткі терміни.

Також в клініці можна здати всі необхідні лабораторні аналізи для визначення точного діагнозу або контролю динаміки лікування.

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Липківського має ряд переваг:

• чуйний персонал з великим досвідом профільної роботи;
  • конфіденційність отриманої інформації;
  • комфорт;
  • можливість пройти лабораторну діагностику не покидаючи медичний центр;
  • найкращий лікувальний і діагностичне обладнання;
  • доступні ціни на послуги.

Для постійних і нових клієнтів в клініці регулярно проходять акції на різні медичні послуги.  Клініка працює без вихідних і прийоми ведуться за попереднім записом, що позбавляє Вас від необхідності стояти в чергах.

Христина 25 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Пройшло все чудово та комфортно. У клініці дуже привітний персонал та кваліфіковані спеціалісти.
Сергій 09 Березень 2024
Хороша клініка, зауважень не було. Лікар, Абраамян Гайк Оганесович, гарний спеціаліст
Давід 26 Грудень 2023
Комфортно у клініці.
Виктория 02 Серпень 2020
Прекрасний адміністратор в клініці, Соломчук Віктор Іванович дуже хороший фахівець, дуже спокійний, я прийшла знервована, він одразу мене заспокоїв, ту терапію яку він прописав начало відразу діяти.
Виолетта 23 Лютий 2020
Все очень понравилось, все классно, быстро качественно.
Філії мережі
Все клініки