Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Кудряшовій

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Кудряшовій

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
«Оксфорд Медікал на Кудряшовій» - клініка, де якість медичних послуг є головним пріоритетом роботи. Тут ведуть прийоми досвідчені лікарі різних напрямків, які регулярно підвищують свій професіоналізм на профільних курсах. Для лікування і діагностики у клініці представлено найкраще сучасне обладнання
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Кудряшова, 20 Ана карті
Солом'янський м.Вокзальна

«Оксфорд Медікал на Кудряшовій» входить у найбільшу медичну мережу України з однойменною назвою і надає комплексні лікувальні та діагностичні послуги для дорослих і дітей.  Тут є всі умови для реалізації медичних послуг найвищої якості.  Лікарі клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тим самим покращуючи якість своїх послуг.

«Оксфорд Медікал на Кудряшовою» надає послуги за такими напрямками:

• неврологія
  • алергологія
  • лабораторна діагностика
  • ультразвукова діагностика

Досвідчені фахівці ультразвукової діагностики на високотехнологічному обладнанні клініки проводять всі необхідні дослідження максимально точно і в короткі терміни.

Також в клініці можна здати всі необхідні лабораторні аналізи для визначення точного діагнозу або контролю динаміки лікування.

Клініка «Оксфорд Медікал на Кудряшовій» має ряд переваг:

• чуйний персонал з великим досвідом профільної роботи;
  • конфіденційність отриманої інформації;
  • комфорт;
  • можливість пройти лабораторну діагностику не покидаючи медичний центр;
  • найкращий лікувальний і діагностичне обладнання;
  • доступні ціни на послуги.

Для постійних і нових клієнтів в клініці регулярно проходять акції на різні медичні послуги.  Клініка працює без вихідних і прийоми ведуться за попереднім записом, що позбавляє Вас від необхідності стояти в чергах.

Христина 25 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Пройшло все чудово та комфортно. У клініці дуже привітний персонал та кваліфіковані спеціалісти.
Сергій 09 Березень 2024
Хороша клініка, зауважень не було. Лікар, Абраамян Гайк Оганесович, гарний спеціаліст
Давід 26 Грудень 2023
Комфортно у клініці.
Виктория 02 Серпень 2020
Прекрасний адміністратор в клініці, Соломчук Віктор Іванович дуже хороший фахівець, дуже спокійний, я прийшла знервована, він одразу мене заспокоїв, ту терапію яку він прописав начало відразу діяти.
Виолетта 23 Лютий 2020
Все очень понравилось, все классно, быстро качественно.
Філії мережі
Все клініки