Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Позняках

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Позняках

add_box Гастроентерологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Педіатрія Ревматологія ... ще
Медичний центр на Позняках, який є частиною мережі клінік «Оксфорд Медікал», являє собою прогресивний і сучасний медичний заклад багатопрофільного типу, що надає високоякісні послуги в лікувально-діагностичному напрямку. Основними перевагами роботи центру є досвід, якість і професіоналізм персоналу
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Михайла Гришка 1на карті
Дарницький м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Людмила 16 Лютий 2024
Сподобалася клініка. Було зручно, тепло, комфортно.Супер клініка, ми задоволені цією клінікою. вдячні за прекрасне обслуговування, дівчата на рецепції просто молодці. Все пройшло швидко, у клініці кругом чисто. Нам допомогли вирішити наші проблеми, а лікарі  у клініці надихають що все можна виправити. Дуже вам вдячні за вашу турботу та працю.
Оксана 30 Січень 2024
Лікар, Федорова Інна Олександрівна, гарний спеціаліст, обслуговуюсь у лікаря вже давно, понад десять років. Клініка хороша, зауважень до персоналу клініки не було
Юлия 05 Грудень 2023
Все добре відбулося. Клініка чудово і прекрасна. Дякую.
Наталія 10 Листопад 2023
Була на консультації в ортопеда-травматолога - Візитом залишилась задоволеною - лікар був уважним, зробив необхідні призначення для діагностики моєї проблеми, без зайвого. Зробив пункцію, я залишилась цілком задоволеною.
Олена 06 Листопад 2023
В клініці зробили рентген і відразу пішли до лікаря, лікар нас зустрів. Лікар, Чубуров Михайло Сергійович, дуже добрий спеціаліст, доброзичливий, все пояснив, роз'яснив, прописав всі ліки які треба, задоволені
Філії мережі
Все клініки