Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Березняківській

Медичний центр
Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Хірургія

Мережа медичних центрів широкопрофільного типу «Оксфорд Медікал» проводить свою діяльність по всьому світу, а в Україні мережа представлена ​​30 клініками у 19 містах. Тільки в Києві діє 7 філій мережі, в яких пацієнтам пропонується цілковитий спектр послуг по сімейній та естетичній медицині, стоматології, включаючи унікальні для України послуги. Наприклад, терапія геморою за методикою Hal-Rar. Концепція роботи медичного центру має на увазі не тільки надання якісних послуг у терапії та діагностиці, але і комплексну психологічну підтримку ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Березняківська, 30б. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У відділенні «Оксфорд Медікал» на Березняківській надаються такі послуги:

• хірургія;
  • приймальний покій;
  • функціональна діагностика;
  • травматологія;
  • УЗ-діагностика;
  • терапія.

В цій філії можна отримати консультації терапевта, а також таких вузькоспеціалізованих фахівців, як: хірург, травматолог, невролог. Приймальне відділення обладнане всім необхідним для діагностики та лікування пацієнтів:

• УЗД-апарат Acuson Juniper від Siemens;
  • комп'ютерний томограф Siemens Somaton;
  • рентген-апарат Siemens MULTIX;
  • кімнати для огляду пацієнтів;
  • реанімація.

Найчастішими приводами для звернення до приймального покою є:

• загострення хронічних захворювань;
  • підвищення температури, головний біль та інші ознаки гарячкового стану;
  • відчуття слабкості, втрата свідомості;
  • гіпертонічний криз;
  • больовий синдром;
  • біль в області серця, порушення серцевого ритму;
  • вивихи, переломи, опіки та інші травми різного ступеня тяжкості (у клініці працює відділення травматології та ортопедії); харчові отруєння;
  • алкогольна інтоксикація;
  • необхідність видалення сторонніх тіл.

У хірургії проводяться операції: апендектомія, холецистектомія, видалення гриж та інше.

Всі пацієнти можуть розраховувати на те, що у цьому відділенні можна отримати медичну допомогу в будь-який час доби (24/7).

Все было вовремя. Девочки на рецепции, очень отзывчивые. Прием состоялся конечно не минута в минуту, но девочки предупредили, что доктор занят. И по возможности в скором времени - примет! Было все хорошо.

Луция, 11.07.2021

Конкретно відповіді по проблемі ми не почули, а також нам не дали висновок. Мали скинути на почту, але до цього часу ніхто нічого не скинув.

Людмила, 03.05.2021

В клинике условия по ходу лучше, чем в Европе) очень высокий уровень интерьера и сервиса!

Евгений, 07.03.2021

Савчук Михайло компетентно все розповів на багато більше ніж я очікувала. Дуже задоволена роботою фахівця

Ілона, 13.02.2021

Хороший доктор, он расставил все точки над и! У меня было много вопросов, он мне все рассказал, что касается моей проблемы. Консультацией, я осталась довольна!

Наталія, 14.12.2020
Дивитися всі відгуки