Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Березняківській

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Березняківській

add_box Терапія Травматологія УЗ-діагностика Хірургія Функціональна діагностика ... ще
Мережа медичних центрів широкопрофільного типу «Оксфорд Медікал» проводить свою діяльність по всьому світу, а в Україні мережа представлена ​​30 клініками у 19 містах. Тільки в Києві діє 7 філій мережі, в яких пацієнтам пропонується цілковитий спектр послуг по сімейній та естетичній медицині, стоматології, включаючи унікальні для України послуги. Наприклад, терапія геморою за методикою Hal-Rar. Концепція роботи медичного центру має на увазі не тільки надання якісних послуг у терапії та діагностиці, але і комплексну психологічну підтримку
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00

• функціональна діагностика;
  • травматологія;
  • УЗ-діагностика;
  • терапія.

В цій філії можна отримати консультації терапевта, а також таких вузькоспеціалізованих фахівців, як: хірург, травматолог, невролог. Приймальне відділення обладнане всім необхідним для діагностики та лікування пацієнтів:

• УЗД-апарат Acuson Juniper від Siemens;
  • комп'ютерний томограф Siemens Somaton;
  • рентген-апарат Siemens MULTIX;
  • кімнати для огляду пацієнтів;
  • реанімація.

Найчастішими приводами для звернення до приймального покою є:

• загострення хронічних захворювань;
  • підвищення температури, головний біль та інші ознаки гарячкового стану;
  • відчуття слабкості, втрата свідомості;
  • гіпертонічний криз;
  • больовий синдром;
  • біль в області серця, порушення серцевого ритму;
  • вивихи, переломи, опіки та інші травми різного ступеня тяжкості (у клініці працює відділення травматології та ортопедії); харчові отруєння;
  • алкогольна інтоксикація;
  • необхідність видалення сторонніх тіл.

У хірургії проводяться операції: апендектомія, холецистектомія, видалення гриж та інше.

Всі пацієнти можуть розраховувати на те, що у цьому відділенні можна отримати медичну допомогу в будь-який час доби (24/7).

Павло 09 Липень 2024
Прийом пройшов добре. візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Олег 07 Квітень 2024
Ортопед-травматолог Фісюк Антон Олексійович гарний лікар, візитом до якого залишився задоволеним
Ольга 25 Березень 2024
Сподобалася клініка. Нормальний сервіс у клініці, є все необхідне.
Іванна 20 Березень 2024
Лікар, Костенко Едуард Миколайович, сподобався. Хороша консультація, дуже гарно все пояснив, не лякав. Пролікуємося і плануємо звернутися на наступний прийом
Любов 29 Лютий 2024
Все було чудово. Клініка сподобалася.
Філії мережі
Все клініки