Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Павлівській

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Павлівській

add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Оксфорд Медікал» - мережа медичних центрів широкопрофільного типу, в яку входить 30 клінік у різних містах України з загальним штатом понад 400 лікарів. Відділення на Павлівській надає стоматологічні послуги дітям та дорослим, тут можна швидко і безболісно вирішити проблеми з зубами і яснами: пройти відбілювання і професійну чистку, протезування та лікування карієсу, пародонтиту та встановлення вінірів
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Павловська, 26/41на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут м.Університет
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
12 відгуків
Наталья 27 Травень 2021
Прием мне очень понравился, было все оперативно организовано, было принято решение проконсультироваться еще у ряда специалистов, прежде чем делать какие-либо выводы, и мне это очень понравилось. Все было взвешенно и доктор все объяснил. Персонал был очень вежлив и организован.
Оксана 06 Січень 2021
Мені все сподобалося, дуже професіонально.
Наталья 04 Травень 2020
Проходила процедуру удаления фурункула на щеке у доктора Иващенко А.Л. Доктору 5, все прошло хорошо. Перевязками и заживлением раны довольна.
Юлия 07 Березень 2020
Доктор Челюстно-лицевой хирург приятный человек и отвечал грамотно на вопросы.
Дина 05 Грудень 2019
Надали додаткову інформацію. До кого звертатись ще.
Юлія 31 Січень 2019
Лікар Жівілова Тетяна мені дуже сподобалася. Грамотний фахівець, ввічлива, чуйна. Все по поличках розклала, пояснила, що потрібно робити до установки брекетів, які будуть встановлювати і як себе вести після. Консультацією я залишилася задоволена.
Анна 11 Січень 2019
Прием прошел нормально, врач хороший. Единственное мне не понравилось то, что пока я не попросила сама, нам не дали выписку с нашим диагнозом, еще не понравилось то, что врач на выписке печать доктора не ставит.
Марина 20 Серпень 2018
Я ждала приема 40 минут.