Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Березняківській

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Березняківській

add_box Терапія Травматологія УЗ-діагностика Хірургія Функціональна діагностика ... ще
Мережа медичних центрів широкопрофільного типу «Оксфорд Медікал» проводить свою діяльність по всьому світу, а в Україні мережа представлена ​​30 клініками у 19 містах. Тільки в Києві діє 7 філій мережі, в яких пацієнтам пропонується цілковитий спектр послуг по сімейній та естетичній медицині, стоматології, включаючи унікальні для України послуги. Наприклад, терапія геморою за методикою Hal-Rar. Концепція роботи медичного центру має на увазі не тільки надання якісних послуг у терапії та діагностиці, але і комплексну психологічну підтримку
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Березняківська, 30бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
32 відгуки
Олег 07 Квітень 2024
Ортопед-травматолог Фісюк Антон Олексійович гарний лікар, візитом до якого залишився задоволеним
Ольга 25 Березень 2024
Сподобалася клініка. Нормальний сервіс у клініці, є все необхідне.
Іванна 20 Березень 2024
Лікар, Костенко Едуард Миколайович, сподобався. Хороша консультація, дуже гарно все пояснив, не лякав. Пролікуємося і плануємо звернутися на наступний прийом
Любов 29 Лютий 2024
Все було чудово. Клініка сподобалася.
Михайло 25 Лютий 2024
Клініка сучасна та комфортна. Все досить нормально було.
Максим 04 Лютий 2024
Комфортна клініка, задоволений візитом та допомогою лікаря. Дякую!
Євгенія 03 Лютий 2024
Мені сподобалась сама атмосфера в клініці - нема відчуття, що знаходишся в лікарні, хороший персонал, сучасні оглядові й лікар травматолог, Баглай Дмитро Семенович, видно що гарний спеціаліст. Візитом задоволена.
Віктор 19 Січень 2024
В клинику обращался к доктору Лебедь Дарье Витальевне на процедуру по замене катетера. Процедуру мне сделали плохо, у меня сразу был дискомфорт, но в тот день боль еще была терпима, с этой проблемой звонил в клинику, но меня не смогли принять повторно. Когда боль стала невыносимая, мне пришлось обратиться по скорой в государственную больницу, катетор был не надут, проблему мне устранили за пять минут.
Лейла 08 Грудень 2023
В клинике были на приеме у доктора Масло Михаила Николаевича, очень не понравилось. Ничего конкретного нам доктор не сказал, рекомендовал  дополнительное обследование МРТ, а лечение тоже самое. В клинике нам сделали рентген, все что нужно для доктора было, чтобы назначить конкретное лечение. Из лечения нам назначили только обезболивающие таблетки, которые мы и сами могли купить в аптеке и в десять раз дешевле. В клинику мы обращались уже не первый раз и до этого все было хорошо, когда надо, мы деньги платили. Этот раз ничего конкретного,  доктор прекрасно знал какая проблема и это был обычный развод на деньги. Доктор нам абсолютно ничем не помог, мы остались очень недовольны визитом в клинику
Владислав 05 Грудень 2023
Все сподобалось. Все пройшло добре.
Філії мережі
Все клініки