Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Кудряшовій

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Кудряшовій

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
«Оксфорд Медікал на Кудряшовій» - клініка, де якість медичних послуг є головним пріоритетом роботи. Тут ведуть прийоми досвідчені лікарі різних напрямків, які регулярно підвищують свій професіоналізм на профільних курсах. Для лікування і діагностики у клініці представлено найкраще сучасне обладнання
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Кудряшова, 20 Ана карті
Солом'янський м.Вокзальна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Христина 25 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Пройшло все чудово та комфортно. У клініці дуже привітний персонал та кваліфіковані спеціалісти.
Сергій 09 Березень 2024
Хороша клініка, зауважень не було. Лікар, Абраамян Гайк Оганесович, гарний спеціаліст
Давід 26 Грудень 2023
Комфортно у клініці.
Виктория 02 Серпень 2020
Прекрасний адміністратор в клініці, Соломчук Віктор Іванович дуже хороший фахівець, дуже спокійний, я прийшла знервована, він одразу мене заспокоїв, ту терапію яку він прописав начало відразу діяти.
Виолетта 23 Лютий 2020
Все очень понравилось, все классно, быстро качественно.
Артём 30 Вересень 2019
Клиника хорошая, есть гардеробная и телевизор с мультиками. Но в детском отделении, хотелось бы детского уголка и мини подарков от врачей. Даже магнита с логотипом было бы достаточно, особенно после сдачи анализов крови. В некоторых клиниках, это практикуют и туда малыши, ходят намного охотнее. По персоналу, только лучшее впечатление осталось!
Філії мережі
Все клініки