Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Позняках

Медичний центр
Гастроентерологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Педіатрія, Ревматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія ще

Медичний центр на Позняках, який є частиною мережі клінік «Оксфорд Медікал», являє собою прогресивний і сучасний медичний заклад багатопрофільного типу, що надає високоякісні послуги в лікувально-діагностичному напрямку. Основними перевагами роботи центру є досвід, якість і професіоналізм персоналу ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Михайла Гришка 1. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Оксфорд Медікал» на Позняках - багатопрофільний медичний центр

Лікувально-діагностичний центр «Оксфорд Медікал» на Позняках входить до міжнародної мережі клінік. Це багатопрофільний медичний заклад, в якому є своя лабораторія, прекрасно оснащена операційна і машини швидкої допомоги, а також консультаційні та діагностичні кабінети обладнані апаратами експертного класу. Прийом ведуть досвідчені лікарі і діагности, чий професіоналізм підтверджується численними сертифікатами про проходження курсів підвищення кваліфікації та багаторічним досвідом роботи.

Фахівці МЦ на Позняках:

• гастроентеролог;
  • педіатр;
  • невролог (дорослий і дитячий);
  • УЗД-фахівець.

Мне ничего не сказали, просто послали к хирургу. Ни диагноза, ничего! Я очень недовольна! Это не консультация. Если честно, я даже не поняла, что это было.

Наталья, 23.06.2021
Дивитися всі відгуки