Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Осокорках

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины АЕ №459274 от 23.07.2014
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Мамологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Ревматологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр на Осокорках, який є частиною мережі клінік «Оксфорд Медікал», являє собою прогресивний і сучасний медичний заклад багатопрофільного типу, що надає високоякісні послуги у лікувально-діагностичному напрямку. У центрі є своя лабораторія, технічно-обладнана операційна, машини швидкої допомоги. Провідними ланками роботи центру є досвід, якість і професіоналізм персоналу ще

• Нд: вихідний

вул. Срібнокільська, 20. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Оксфорд Медікал» на Осокорках - комплексна діагностика і лікування для дітей та дорослих

Медичний центр на Осокорках, що входить в мережу приватних клінік «Оксфорд Медікал», з моменту свого створення утримує лідерські позиції серед медичних центрів  в Києві.  У 2010, 2011 медичний центр був нагороджений як провідне приватний медичний заклад міста, яке надає комплексні профілактичні та терапевтичні послуги в медичній сфері.

Сьогодні клініка працює за такими профільними напрямками, як: урологія, акушерство і гінекологія, гастроентерологія, кардіологія, неврологія, сімейна медицина та інше. У її пріоритети входить не тільки надання якісних медичних послуг, але і створення довірливих і гармонійних відносин з клієнтами. Особливістю центру є також те, що у ньому надаються комплексні медичні послуги і фізичним, і юридичним особам.  На сьогоднішній день на основі договорів клініка надає медичну допомогу більш ніж 20 підприємствам.

Перелік послуг, що надаються в клініці:

• гінекологія:
    • відеокольпоскопія;
    • УЗ-діагностика;
    • біопсія шийки матки (з гістологією);
    • діагностичне вишкрібання матки з гістологією (порожнину, цервікальний канал);
    • експрес цитологічний аналіз;
  • урологія:
    • УЗ-діагностика;
    • хірургічна терапія варикоцеле, гідроцеле та ін..;
    • консервативна терапія безпліддя, інфекцій і ін.;
  • ендокринологія:
    • лабораторна діагностика;
  • гастроентерологія:
    • відеофіброезофагогастродуоденоскопія;
    • РН-метрія;
    • ендоскопічне дослідження на H.pylori;
    • шлунковий тест на H.pylori;
    • дослідження крові на H.pylori і ін.;
  • хірургія і травматологія:
  • надання ПХО рани;
    • іммобілізація пошкоджених кінцівок і ін.;
    • педіатрія:
    • видача довідок;
    • денний стаціонар;
    • лабораторна діагностика та ін.;
    • ЛОР-послуги та офтальмологія;
  • маммология:
    • взяття пункції
    • пальпаторне обстеження та ін.;
  • проктологія:
  • кардіологія і неврологія;
  • травматологія та ортопедія;
  • дерматологія і косметологія:
    • лазерна епіляція;
    • корекція целюліту і моделювання фігури;
    • ліпосакція ультразвуком і ін.;
    • плазмаферез;
    • комп'ютерна томографія;
    • лабораторна діагностика (власна лабораторія) і багато іншого.

Гордістю клініки є процедура плазмаферезу - очищення плазми людської крові від токсинів і другорядних продуктів метаболізму, яка часто є безальтернативною методикою терапії станів, яким властива сильна інтоксикація (гепатити, холецистит, панкреатит, алергії, отруєння, аутоімунні захворювання, ревматичні захворювання, хвороби шкіри та ін.).

Процедура виконується проведенням попередньої діагностики на апараті AUTOPHERHSIS С, виробленим компанією медичного обладнання Baxter.  Методика плазмаферезу з використанням представленого апарату виключає дискомфорт і виникнення ускладнень в організмі пацієнта, тобто повністю безпечна.

Обладнання, що використовується у медичному центрі «Оксфорд медікал»:

• ультразвуковий сканер Toshiba-nemio (Японія) з можливістю проведення широкого спектру допплерографических досліджень
  • комп'ютерний томограф Toshiba Asteion з можливістю проведення мультизрізових досліджень у будь-яких проекціях високої якості
  • відеогастроскоп Olympus, який використовується для проведення біопсії органів травлення, визначення кислотності шлункового соку і т.д.
  • цифровий відеокольпоскопії з можливістю виведення збільшеного зображення на екран і видачі цифрового фото
  • лабораторно-діагностичне обладнання:
  • бінокулярні мікроскопи Olympus CX - 41, Olympus CX - 21 для цитоморфологічного аналізу
  • аналізатор крові ABX PENTRA 60C +, який дозволяє проводити аналіз по 26 параметрам крові за 3 хвилини
  • апарат для коагулометри «Humaclot Duo» для визначення показників згортання крові
  • біохімічний аналізатор Chemwell автоматичного типу для проведення імуноферментних та біохімічних аналізів
  • автоматизована система Mini Vidas для здійснення гормональних і біохімічних досліджень

У медичному центрі Oxford Medical ви можете бути впевнені в тому, що вам завжди нададуть ефективну і професійну медичну допомогу.

Бондарь Ольга Владимировна квалифицированный специалист. Подсказала и направила на не обходимый анализы. Остался доволен

Олексій, 13.12.2020

Візит був завчасно. Лікар Акушер гінеколог мені дуже сподобалась, опитала, розповіла та відповіла на всі мої запитання. Дуже задоволена візитом

Марта, 31.10.2020

Не нравится отношение врача к пациентам. По быстрее бы ушел!

Александр, 26.10.2020

Доктор Сюркель Н.Н. не сказал много информации, во время процедуры не проинструктировал. После приёма были вопросы, но со мной не связались хотя я звонил. Врач обращался на ты. Доктор не ответил на поставленные вопросы. Рекламируют как лучшие специалисты, но это не так.

Любовь, 15.08.2020

Привітливий персонал. Не працює термінал.

Леся, 01.06.2020
Дивитися всі відгуки