Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Осокорках

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Осокорках

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр на Осокорках, який є частиною мережі клінік «Оксфорд Медікал», являє собою прогресивний і сучасний медичний заклад багатопрофільного типу, що надає високоякісні послуги у лікувально-діагностичному напрямку. У центрі є своя лабораторія, технічно-обладнана операційна, машини швидкої допомоги. Провідними ланками роботи центру є досвід, якість і професіоналізм персоналу
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Срібнокільська, 20на карті
Дарницький м.Осокорки

«Оксфорд Медікал» на Осокорках - комплексна діагностика і лікування для дітей та дорослих

Медичний центр на Осокорках, що входить в мережу приватних клінік «Оксфорд Медікал», з моменту свого створення утримує лідерські позиції серед медичних центрів  в Києві.  У 2010, 2011 медичний центр був нагороджений як провідне приватний медичний заклад міста, яке надає комплексні профілактичні та терапевтичні послуги в медичній сфері.

Сьогодні клініка працює за такими профільними напрямками, як: урологія, акушерство і гінекологія, гастроентерологія, кардіологія, неврологія, сімейна медицина та інше. У її пріоритети входить не тільки надання якісних медичних послуг, але і створення довірливих і гармонійних відносин з клієнтами. Особливістю центру є також те, що у ньому надаються комплексні медичні послуги і фізичним, і юридичним особам.  На сьогоднішній день на основі договорів клініка надає медичну допомогу більш ніж 20 підприємствам.

Перелік послуг, що надаються в клініці:

• гінекологія:
    • відеокольпоскопія;
    • УЗ-діагностика;
    • біопсія шийки матки (з гістологією);
    • діагностичне вишкрібання матки з гістологією (порожнину, цервікальний канал);
    • експрес цитологічний аналіз;
  • урологія:
    • УЗ-діагностика;
    • хірургічна терапія варикоцеле, гідроцеле та ін..;
    • консервативна терапія безпліддя, інфекцій і ін.;
  • ендокринологія:
    • лабораторна діагностика;
  • гастроентерологія:
    • відеофіброезофагогастродуоденоскопія;
    • РН-метрія;
    • ендоскопічне дослідження на H.pylori;
    • шлунковий тест на H.pylori;
    • дослідження крові на H.pylori і ін.;
  • хірургія і травматологія:
  • надання ПХО рани;
    • іммобілізація пошкоджених кінцівок і ін.;
    • педіатрія:
    • видача довідок;
    • денний стаціонар;
    • лабораторна діагностика та ін.;
    • ЛОР-послуги та офтальмологія;
  • маммология:
    • взяття пункції
    • пальпаторне обстеження та ін.;
  • проктологія:
  • кардіологія і неврологія;
  • травматологія та ортопедія;
  • дерматологія і косметологія:
    • лазерна епіляція;
    • корекція целюліту і моделювання фігури;
    • ліпосакція ультразвуком і ін.;
    • плазмаферез;
    • комп'ютерна томографія;
    • лабораторна діагностика (власна лабораторія) і багато іншого.

Гордістю клініки є процедура плазмаферезу - очищення плазми людської крові від токсинів і другорядних продуктів метаболізму, яка часто є безальтернативною методикою терапії станів, яким властива сильна інтоксикація (гепатити, холецистит, панкреатит, алергії, отруєння, аутоімунні захворювання, ревматичні захворювання, хвороби шкіри та ін.).

Процедура виконується проведенням попередньої діагностики на апараті AUTOPHERHSIS С, виробленим компанією медичного обладнання Baxter.  Методика плазмаферезу з використанням представленого апарату виключає дискомфорт і виникнення ускладнень в організмі пацієнта, тобто повністю безпечна.

Обладнання, що використовується у медичному центрі «Оксфорд медікал»:

• ультразвуковий сканер Toshiba-nemio (Японія) з можливістю проведення широкого спектру допплерографических досліджень
  • комп'ютерний томограф Toshiba Asteion з можливістю проведення мультизрізових досліджень у будь-яких проекціях високої якості
  • відеогастроскоп Olympus, який використовується для проведення біопсії органів травлення, визначення кислотності шлункового соку і т.д.
  • цифровий відеокольпоскопії з можливістю виведення збільшеного зображення на екран і видачі цифрового фото
  • лабораторно-діагностичне обладнання:
  • бінокулярні мікроскопи Olympus CX - 41, Olympus CX - 21 для цитоморфологічного аналізу
  • аналізатор крові ABX PENTRA 60C +, який дозволяє проводити аналіз по 26 параметрам крові за 3 хвилини
  • апарат для коагулометри «Humaclot Duo» для визначення показників згортання крові
  • біохімічний аналізатор Chemwell автоматичного типу для проведення імуноферментних та біохімічних аналізів
  • автоматизована система Mini Vidas для здійснення гормональних і біохімічних досліджень

У медичному центрі Oxford Medical ви можете бути впевнені в тому, що вам завжди нададуть ефективну і професійну медичну допомогу.

Анонімно 23 Квітень 2024
Добре пройшов мій візит, клініка дуже сподобалася. Все було добре  у цій клініці.
Ірина 11 Квітень 2024
Монастырская Ольга Александровна - замечательный доктор, обращалась уже не первый раз. Хорошая клиника, замечаний не было
Аліна 20 Лютий 2024
Дуже гарна клініка, все сподобалося у цій клініці.
Наталія 23 Листопад 2023
Комфортно, все сподобалося, дякую.
богдан 17 Листопад 2023
Все сподобалось.