Оксфорд Медикал (Oxford Medical) на Позняках

Отзывы о клинике Оксфорд Медикал (Oxford Medical) на Позняках

add_box Гастроэнтерология Дерматология Кардиология Неврология Педиатрия Ревматология ... еще
Медицинский центр на Позняках, являющийся частью сети клиник «Оксфорд Медикал», представляет собой прогрессивное и современное медицинское учреждение многопрофильного типа, оказывающее высококачественные услуги в лечебно-диагностическом направлении. Основными преимуществами работы центра являются опыт, качество и профессионализм персонала
access_time_filled пн - вс : 8:00 - 21:00
ул. Михаила Гришка 1на карте
Дарницкий м.Позняки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
отзывов
Людмила 16 Февраль 2024
Сподобалася клініка. Було зручно, тепло, комфортно.Супер клініка, ми задоволені цією клінікою. вдячні за прекрасне обслуговування, дівчата на рецепції просто молодці. Все пройшло швидко, у клініці кругом чисто. Нам допомогли вирішити наші проблеми, а лікарі  у клініці надихають що все можна виправити. Дуже вам вдячні за вашу турботу та працю.
Оксана 30 Январь 2024
Лікар, Федорова Інна Олександрівна, гарний спеціаліст, обслуговуюсь у лікаря вже давно, понад десять років. Клініка хороша, зауважень до персоналу клініки не було
Юлия 05 Декабрь 2023
Все добре відбулося. Клініка чудово і прекрасна. Дякую.
Наталія 10 Ноябрь 2023
Була на консультації в ортопеда-травматолога - Візитом залишилась задоволеною - лікар був уважним, зробив необхідні призначення для діагностики моєї проблеми, без зайвого. Зробив пункцію, я залишилась цілком задоволеною.
Олена 06 Ноябрь 2023
В клініці зробили рентген і відразу пішли до лікаря, лікар нас зустрів. Лікар, Чубуров Михайло Сергійович, дуже добрий спеціаліст, доброзичливий, все пояснив, роз'яснив, прописав всі ліки які треба, задоволені
Филиалы сети
Все клиники