Оксфорд Медикал (Oxford Medical) на Глубочицкой

Отзывы о клинике Оксфорд Медикал (Oxford Medical) на Глубочицкой

add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология Неврология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Сеть медицинских центров широкопрофильного типа «Оксфорд Медикал» проводит свою деятельность по всему миру, а в Украине представлена 30 клиниками в 19 городах. Только в Киеве действует 7 филиалов сети, в которых пациентам предлагается полнейший спектр услуг по семейной и эстетической медицине, стоматологии, включая уникальные для Украины процедуры. Например, терапия геморроя по методике Hal-Rar. Концепция работы медицинского центра подразумевает не только предоставление качественных услуг в терапии и диагностике, но и комплексную психологическую поддержку
access_time_filled пн - вс : 8:00 - 20:00
ул. Глубочицкая, 40хна карте
Подольский м.Лукьяновская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
91 отзыв
Наталія 29 Июнь 2024
Пухліков Олексій Олександрович - дуже хороший спеціаліст, дуже уважний. Раніше у лікаря оперувалася, зверталася до лікаря на консультацію, я задоволена лікарем
Станіслав 27 Июнь 2024
Все пройшло чудово, я задоволений, прийом і клініка на відмінно!
Інна 24 Июнь 2024
Дуже все сподобалося, у клініці всі ввічливі та професійні, як медперсонал, так і лікарі. Відчувається що у даній клініці все відповідає європейським стандартам обслуговування.
Віталіна 12 Июнь 2024
В клініці привітний персонал, зауважень до обслуговування не було
Анастасія 23 Май 2024
Була на консультації у дерматолога Грищенко Дмитра Олеговича, сподобався сам лікар, те як максимально детально усе пояснив, надав рекомендації виходячи з моїх потреб, а не з бажання на мені заробити. Я отримала дуже гарні рекомендації, до того ж я прийшла трішки раніше, а лікар на той час був вільним, тому не примусив мене чекати свого часу, а прийняв одразу. Візитом залишилась дуже задоволеним, тому за потреби, звертатимусь ще.
Ілона 08 Апрель 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Сергій 20 Март 2024
Хорошая клиника, хорошо встретили, визитом в клинику остался доволен
Аноним 12 Март 2024
В клинике хотелось бы побольше комфорта и это, странное разделение на два этажа. И девочки на ресепшене заняты своими делами и нужно дождаться пока они снизойдут, обратят на тебя внимание.
Олександра 06 Март 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Станіслав 19 Февраль 2024
 Я не мав сімейного лікаря, викликав лікаря на дім, попередньо просив лікарняний і клініка обіцяла що з лікарняним проблем не буде. На прийом приїхав інший лікар, до лікаря питань немає, все було добре. Після прийому я два дні сварився з клінікою з приводу лікарняного, а міг спокійно хворіти і відновлювати сили. Лікарняний від клініки я не отримав, вирішив питання в іншій клініці
5 6 7 8 9 10 chevron_right
Филиалы сети