MIRUM clinic

Відгуки про клініку MIRUM clinic

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
MIRUM – це сучасний новий багатопрофільний медичний центр, створений за світовими стандартами надання медичної допомоги. Основними напрямками медичного центру є відділення допоміжних репродуктивних технологій, діагностичний центр (КТ, МРТ, УЗД, лабораторія у т.ч. цитогенетична), цілодобовий стаціонар, хірургічний центр, поліклінічне відділення для дітей та дорослих, навчальний центр для медичних працівників різних спеціальностей. У клініці працюють досвідчені фахівці різних спеціальностей, серед яких: терапевти, кардіологи, урологи, травматологи, гінекологи, офтальмологи, оториноларингологи, хірурги, генетики, репродуктологи, ембріологи та інші. У дитячому відділенні приймають лікарі, які спеціалізуються на лікуванні дітей із перших днів народження до повноліття
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька), 1на карті
Подільський м.Нивки м.Сирець
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуки
Ігор 01 Березень 2024
Вражений клінікою, дуже сподобалася. Все дуже чисто, акуратно, все по сучасному, всім задоволений. Ніяких черг і зауважень до персоналу не було. Все пояснили, все, що цікавило, розказали
Вікторія 22 Січень 2024
Хороша, сучасна клініка. Приємний персонал і  адміністратор у клініці. Все сподобалось, все добре пройшло.
Людмила 29 Грудень 2023
Клінікою залишилася задоволена.
Катерина 10 Листопад 2023
Клініка дуже комфортна, все сподобалось