Гармонія здоров'я на В. Чорновола

Відгуки про клініку Гармонія здоров'я на В. Чорновола

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Генератор в клініці Паркінг Оплата карткою
access_time_filled пн - сб : 8:30 - 20:30 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Вячеслава Чорновола, 12на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
172 відгуки
Богдан 23 Червень 2024
Клініка дуже гарна, сподобалася. Записалися на наступний прийом
Владислав 19 Червень 2024
Був на консультації в ендокринолога Калашникової Жанни Василівни, сподобався професійний підхід, усі мої проблеми почули, надали дуже гарні рекомендації що до лікування.
Сергій 17 Червень 2024
Клініка дуже гарна і дуже чиста
Михайло 14 Червень 2024
Дуже все добре, лікар Гончар Захар Володимирович сподобався. Дуже хороша клініка, лікарі дуже компетентні
Кирило 08 Червень 2024
Все було супер у цій клініці. Дуже все сподобалося.
Яна 24 Травень 2024
Все дуже сподобалося і клініка, і медперсонал, і лікарі. Все було чудово.
Андрій 20 Травень 2024
Хороша клініка, все було добре. Є всі не обхідні медичні послуги у клініці на місці - це дуже зручно, також є повний супровід зі сторони медперсоналу, мені дійсно допомогла консультація яку надали у цій клініці, чудово допомогли.
Ганна 04 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все провели швидко та якісно, уважно все перевірили, допомогли, надали всі рекомендації та докладно усе пояснили.
Інна 04 Травень 2024
Єрьоменко Альона Андріївна - дуже хороша, розумна людина. Приємно було спілкуватися з цим спеціалістом. Клініка мені дуже сподобалася, своїм комфортом, ввічливим персоналом та зручністю.
Павло 19 Квітень 2024
Лікар приділив мало уваги пацієнту, прийом мав тривати 30 хв., а тривав по факту 15 хв, я незадоволена.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі