Гармонія здоров'я (Гармония здоровья) на В. Черновола

Отзывы о клинике Гармонія здоров'я (Гармония здоровья) на В. Черновола

Клиника
add_box Акушерство Аллергология Андрология Гастроэнтерология Гинекология Дерматология ... еще
Аптека в клинике Парковка Оплата карточкой
access_time_filled пн - сб : 8:30 - 20:30 access_time_filled вс : 9:00 - 18:00
ул. В. Черновола, 12на карте
Шевченковский м.Лукьяновская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
154 отзыва
Ольга 15 Март 2024
Була на консультації у лікаря-гінеколога в цій клініці, мені все сподобалося, дякую.
Сергій 13 Март 2024
Все добре пройшло. Було досить зручно у клініці.
Валентин 07 Март 2024
Все було добре, персонал привітливий, відповіли на всі мої питання, консультація сподобалася
Михайло 07 Март 2024
Клініка сподобалася. Все було добре.
Ганна 03 Март 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Надія 19 Февраль 2024
Все було дуже добре, мені підказали як пройти до лікаря, всі були дуже ввічливі, привітні. Лікар дерматолог все зрозуміло пояснила, допомогла, виписала ліки по моїй проблемі. Ліки почала приймати і бачу результат, з лікарем на звʼязку, завжди можу до лікаря звертатися. В цілому я задоволена роботою клініки і лікарки
Володимир 16 Февраль 2024
Все супер пройшло.  Обладнання у клініці сучасне, люди дуже хороші працюють у цій клініці. Дуже вдячний за хороше обслуговування та за чудовий сервіс.
Олена 10 Февраль 2024
Лікар, Січінава Ніно Гіглаївна, дуже уважний спеціаліст, компетентний, все було швидко, якісно. Роботою лікаря залишилася задоволена, зауважень до персоналу не було
Дарина 31 Январь 2024
Лікар, Гура Катерина Сергіївна, дуже уважна, спокійна, призначила лікування, на всі питання відповіла. На ресепшен і в маніпуляційній швидко обслужили, ніяких зайвих маніпуляцій
Антон 25 Январь 2024
Мені все дуже сподобалось. Все класно пройшло.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Филиалы сети