Гармонія здоров'я на Дніпровській набережній

Відгуки про клініку Гармонія здоров'я на Дніпровській набережній

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Нова сучасна клініка «Гармонія Здоров'я» на лівому березі Києва (РК Great) пропонує: консультативні послуги для дорослих та дітей, ультразвукову діагностику всього організму, пройти гастроскопію та колоноскопію, вакцинацію, здати аналізи та швидко отримати результати. Укласти декларацію із сімейним лікарем собі, своїм дітям та батькам, отримати стаціонарне лікування. Клініка оснащена всім необхідним медичним обладнанням для якісної діагностики та оперативних втручань.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
Дніпровська набережна 15Жна карті
Дарницький м.Осокорки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Яна 15 Липень 2024
Адміністраторам не можливо зателефонувати, двері закриті в клініку, я витратила час на пошуки входу і мені не допогли.
Катерина 06 Липень 2024
Клініка мені дуже сподобалася, лікар назначив аналізи, в клініці є можливість одразу здати аналізи, все зробили швидко за двадцять хвилин, лікар за результатами аналізів поставив діагноз.
Світлана 04 Липень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, все було ввічливо
Вячеслав 11 Червень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Все було добре.
Сергій 03 Червень 2024
Якісне обслуговування у цій клініці, все було на досить високому рівні.
Любов 30 Травень 2024
Лікар Черпак Олександр Миколайович  дуже відповідально віднісся до моєї проблеми, подивився, розповів що мені робити далі, призначив процедуру та сказав який мені зробити Рентген. Мені все сподобалось, не було тиску та нав'язування.
Філії мережі
Все клініки