Гармонія здоров’я (Гармония здоровья) на Ревуцького

Гармонія здоров’я (Гармония здоровья) на Ревуцького

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Гармонія здоров'я» - це медичний заклад широкого профілю, що має масштабний досвід роботи в лікуванні і корекції захворювань всіх напрямків медицини у пацієнтів різного віку терапевтичними і хірургічними методами, включаючи лікування жіночого і чоловічого безпліддя і проведення пластичних операцій.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Ревуцького, 40-вна карті
Дарницький м.Харківська

Клініка «Гармонія здоров'я» на Ревуцького є багатопрофільний медичний заклад, в якому працюють справжні майстри своєї справи, займаючись лікуванням різних захворювань протягом десятиліть. Головний пріоритет для них - здоров'я пацієнтів, тому в клініці надаються якісні послуги за демократичними цінами. «Гармонія здоров'я» є медичним закладом, який було офіційно акредитовано Міністерством охорони здоров'я, чим може похвалитися далеко не кожна клініка.

У ній є такі відділення, як алергологія, неврологія, ортопедія, сексологія, пластична хірургія, трихологія, мамологія, гастроентерологія, дієтологія, терапія та ін. Можливість здати всі необхідні аналізи відразу при зверненні за допомогою до лікаря, а також пройти УЗД-дослідження, значно економить час пацієнтів, а також грошові кошти.

Послуги клініки Гармонія здоров'я

Послуги, що надаються в клініці «Гармонія здоров'я»:

• аналізи (крові, сечі, копрограма, спермограма і ін.);
  • масаж;
  • УЗД-діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • статевого члена;
    • суглобів;
    • сечового міхура;
    • молочних залоз;
    • лімфовузлів і т.д.
  • рання діагностика онкологічних захворювань.

Переваги клініки «Гармонія здоров'я»:

• індивідуальний підхід, уважне ставлення;
  • зручне місце розташування;
  • високий професіоналізм фахівців;
  • всі види аналізів;
  • щадне лікування захворювань, що приносить відчутний ефект.

Обладнання клініки Гармонія здоров'я

Оснащення клініки «Гармонія здоров'я»:

• ендоскоп від європейського виробника;
  • сучасний УЗД-апарат, який дозволяє провести діагностику організму, в тому числі, доплеровское дослідження;
  • лапароскоп - пристрій, який містить лінзи, приєднані до відеокамери, сигнал від якої подається на монітор для створення зображення об'єкта операції і оточуючих його тканин високої чіткості;
  • гістероскоп (для огляду слизової оболонки матки і порожнини матки, щоб встановити діагноз).
Станислав 12 Квітень 2024
Можу поставити клініці п'ятірку, дякую.
Людмила 23 Березень 2024
У клініці нема вивіски, щоб знайти цю клініку потрібно тратити багато часу - це дуже не зручно, також дуже мало приділяється  часу, щоб оглянути пацієнта. На сам візит виділяється дуже мало часу, постійно телефонують з рецепції до лікаря і кажуть, що чекає вже наступний пацієнт. Від цього тільки нервують і лікар і всі решта. Але загалом клініка сподобалася, повсюди чисто та акуратно було.
Тетяна 29 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Сергій 16 Січень 2024
Гришай Анна Олександрівна - лікар професіонал своєї справи. Клініка чудова, чистенька, всі привітні, все чудово
Діана 23 Листопад 2023
Комфортно.