Гармонія здоров'я на О. Пчілки

Гармонія здоров'я на О. Пчілки

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:30 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Олени Пчілки, 2на карті
Дарницький м.Позняки

Клініка «Гармонія здоров'я» на О. Бджілки зібрала висококваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, які спеціалізуються на таких областях медицини, як гінекологія, урологія, хірургія, проктологія, гастроентерологія, косметологія. Крім того, в клініці можна пройти УЗД-дослідження практично будь-якого органу або системи, а також здати всі види аналізів.

Апарати експертного класу допомагають фахівцям «Гармонії здоров'я» ставити точні діагнози і проводити ефективне лікування різних хвороб.

Напрямки роботи клініки «Гармонія здоров'я»:

• гінекологиі;
  • урологія;
  • хірургія;
  • косметологія;
  • педіатрія та ін.

Послуги клініки Гармонія здоров'я

Послуги в клініці «Гармонії здоров'я» надаються за такими медичними напрямками:

• гінекологія:
    • лікування безпліддя (жіночого і чоловічого);
    • дитяча гінекологія (синехії малих статевих губ, гігієна статевих органів у дівчаток);
    • лапароскопія (проведення маніпуляцій під контролем пристрою лапароскопа, що містить лінзи, приєднані до відеокамери);
    • гінекологія ендокринна (безпліддя, порушення менструального циклу, зміна ваги різка).
  • урологія (хірургічна, дитяча, уролог додому);
  • хірургія:
    • видалення невусів, гігром, атером та ін.;
    • лікування врослого нігтя;
    • консервативне лікування хвороби Рейно, варикозної хвороби, бешихи.
  • косметологія:
    • пілінги;
    • контурна пластика;
    • корекція обсягу і контуру губ;
    • мезотерапія та ін.

Обладнання клініки Гармонія здоров'я

Оснащення клініки «Гармонія здоров'я»:

• ендоскоп від європейського виробника;
  • лапароскоп - пристрій, який містить лінзи, приєднані до відеокамери, сигнал від якої подається на монітор для створення зображення об'єкта операції і оточуючих його тканин високої чіткості;
  • сучасний УЗД-апарат, який дозволяє провести діагностику організму, в тому числі, доплеровское дослідження;
  • гістероскоп (для огляду слизової оболонки матки і порожнини матки, щоб встановити діагноз).
Богдан 18 Квітень 2024
Гарна клініка,  прекрасне відношення було зі сторони персоналу до пацієнтів, обслуговування у клініці на найвищому рівні. Дуже зручне розташування самої клініки - це дуже сподобалося.
Сергій 06 Квітень 2024
Все було чудово. Клініка комфортно та зручна. Дуже все сподобалося.
Владислав 04 Квітень 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Маргарита 26 Березень 2024
Персонал рецепції агресивний і неввічливий, це не сподобалося.
Христина 24 Березень 2024
На прийомі все було добре. Лікар, Чепурко Євгенія Вікторівна, хороший спеціаліст. В клініці все добре, зауважень не було
Філії мережі
Все клініки