Клініка Гармонія здоров'я на О. Пчілки

Клініка
Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Педіатрія, Пульмонологія, Репродуктологія, Сексологія, Урологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Клініка «Гармонія здоров'я» - це медичний заклад широкого профілю, що має масштабний досвід роботи в лікуванні і корекції захворювань всіх напрямків медицини у пацієнтів різного віку терапевтичними і хірургічними методами, включаючи лікування жіночого і чоловічого безпліддя і проведення пластичних операцій. ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Олени Пчілки, 2. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка «Гармонія здоров'я» на О. Бджілки зібрала висококваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, які спеціалізуються на таких областях медицини, як гінекологія, урологія, хірургія, проктологія, гастроентерологія, косметологія. Крім того, в клініці можна пройти УЗД-дослідження практично будь-якого органу або системи, а також здати всі види аналізів.

Апарати експертного класу допомагають фахівцям «Гармонії здоров'я» ставити точні діагнози і проводити ефективне лікування різних хвороб.

Напрямки роботи клініки «Гармонія здоров'я»:

• гінекологиі;
  • урологія;
  • хірургія;
  • косметологія;
  • педіатрія та ін.

Послуги клініки Гармонія здоров'я

Послуги в клініці «Гармонії здоров'я» надаються за такими медичними напрямками:

• гінекологія:
    • лікування безпліддя (жіночого і чоловічого);
    • дитяча гінекологія (синехії малих статевих губ, гігієна статевих органів у дівчаток);
    • лапароскопія (проведення маніпуляцій під контролем пристрою лапароскопа, що містить лінзи, приєднані до відеокамери);
    • гінекологія ендокринна (безпліддя, порушення менструального циклу, зміна ваги різка).
  • урологія (хірургічна, дитяча, уролог додому);
  • хірургія:
    • видалення невусів, гігром, атером та ін.;
    • лікування врослого нігтя;
    • консервативне лікування хвороби Рейно, варикозної хвороби, бешихи.
  • косметологія:
    • пілінги;
    • контурна пластика;
    • корекція обсягу і контуру губ;
    • мезотерапія та ін.

Обладнання клініки Гармонія здоров'я

Оснащення клініки «Гармонія здоров'я»:

• ендоскоп від європейського виробника;
  • лапароскоп - пристрій, який містить лінзи, приєднані до відеокамери, сигнал від якої подається на монітор для створення зображення об'єкта операції і оточуючих його тканин високої чіткості;
  • сучасний УЗД-апарат, який дозволяє провести діагностику організму, в тому числі, доплеровское дослідження;
  • гістероскоп (для огляду слизової оболонки матки і порожнини матки, щоб встановити діагноз).

Хорошая клиника. Очень приятный и внимательный доктор

Екатерина, 20.11.2020

Понравилось как работает медицинский персонал клиники.

Дмитрий, 22.08.2020

На рецепции мало места и образуются очереди, что в ситуации в ковид-инфекцией нежелательно. Предпочел, был ожидать не улице.

Дмитрий, 12.08.2020

Мне показалось что доктор внимательный, квалифицированный. В принципе по лечению, которое он назначил помогает. Мы должны еще прийти к нему на повторный прием. Мне понравилось что очень быстро было сделано УЗИ, тут же анализ и результат анализа. В принципе я довольна визитом и доктором.

Александр, 24.07.2020

Спасибо за отличный приём, врачи - профессионалы, всё удобно и комфортно. Ещё раз спасибо.

Мацёпа Николай, 29.04.2020
Дивитися всі відгуки