Гармонія здоров'я

Гармонія здоров'я

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Клініка «Гармонія здоров'я» - це медичний заклад широкого профілю, що має масштабний досвід роботи в лікуванні і корекції захворювань всіх напрямків медицини у пацієнтів різного віку терапевтичними і хірургічними методами, включаючи лікування жіночого і чоловічого безпліддя і проведення пластичних операцій.
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою
access_time_filled пн - сб : 8:30 - 20:30 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Вячеслава Чорновола, 12на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
Дарницький м.Осокорки
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:30 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Олени Пчілки, 2на карті
Дарницький м.Позняки

Клініка «Гармонія здоров'я» - висококваліфікована заклад системи охорони здоров'я, який пройшов акредитацію МОЗ України.

У клініці є окремий операційний блок, власна діагностична лабораторія, з нею співпрацює понад 70 високопрофесійних лікарів усіх напрямків, що дозволяє щорічно надавати в її стінах ефективну допомогу більше ніж 18 000 пацієнтам.

У рік лікарями хірургами клініки проводиться 1 500 планових, реконструктивних і пластичних операцій, після яких проводяться активні реабілітаційні заходи за участю лікарів реабілітологів, масажистів і фізіотерапевтів.

Сучасні апарати від провідних світових виробників, допомагають лікарям клініки ставити точні діагнози, досягати прекрасних результатів в лікуванні найрізноманітніших захворювань, проводити маніпуляції з комфортом для пацієнта.

Послуги клініки Гармонія здоров'я

Клініка Гармонія здоров'я надає наступні медичні послуги:

• широкий спектр лабораторної діагностики (всі види аналізів);
  • інструментальна діагностика (УЗД, ЕКГ, кольпоскопія і т.д.);
  • консультації лікарів будь-якого профілю;
  • лікування в денному стаціонарі;
  • лікувальний і оздоровчий масаж;
  • рекомендації по правильному харчуванню;
  • фізіотерапевтичне лікування і багато іншого.

Обладнання клініки Гармонія здоров'я

Оснащення клініки «Гармонія здоров'я»:

• сучасний УЗД-апарат, який дозволяє провести діагностику організму, в тому числі, доплеровское дослідження;
  • лапароскоп - пристрій, який містить систему лінз, приєднану до відеокамери, сигнал від якої подається на монітор, де створюється зображення об'єкта операції і оточуючих його тканин високої чіткості;
  • гістероскоп використовується для огляду слизової оболонки матки і порожнини матки, щоб встановити діагноз, а також видалення міоматозних вузлів, поліпів ендометрія, вирізання перегородок та ін .;
  • ендоскоп нового покоління.
Дарина 30 Квітень 2024
Клиника ухоженная, чистая, персонал приветливый, улыбчивый, хорошее обслуживание. Доктор, Голубчук Анна Николаевна, хорошо провела прием, все проверила, сделала осмотр, все было отлично
Дмитро 29 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася, класне місце розташування самої клініки, дуже зручне.
Олександра 22 Квітень 2024
В клініці взагалі не налагоджена комунікація, довго з'ясовували , на які процедури чи прийом я прийшла. А після самого прийому мені надали висновок, в якому були вказані як мої результати вимірювань, так і результати когось іншого, напевне, випадково скопійовані... В клініку більше не звертатимуся.
Максим 20 Квітень 2024
Всі уважні, докладно пояснили ситуацію та подальші кроки. Консультація лікаря, Ісаєвського Дмитра Олексійовича, сподобалася, ми задоволені
Павло 19 Квітень 2024
Лікар приділив мало уваги пацієнту, прийом мав тривати 30 хв., а тривав по факту 15 хв, я незадоволена.