Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській

Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській

add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гематологія ... ще
Генератор в клініці Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Smart Medical Center — мережа клінік доказової медицини для тих, хто цінує сучасні технології і комфорт. Лікарі працюють у 60+ напрямах, надають діагностичні послуги, проводять операції. У Smart Medical Center для пацієнта і з думкою про пацієнта зроблено все до найдрібніших деталей
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
просп. Леоніда Каденюка, 17-Вна карті
Дніпровський м.Чернігівська

Smart Medical Center це мережа приватних клінік доказової медицини для тих, кому важливі комфорт і сучасні технології. Точний діагноз і обгрунтоване лікування є пріоритетом при наданні допомоги.

60+ напрямків для дорослих і дітей і більше 150 професійних лікарів. У медцентрі консультують: гінеколог, дерматолог, ЛОР, проктолог, офтальмолог, уролог та інші. Багатопрофільність клініки дає можливість пацієнтам отримати комплексну діагностику та лікування.

Новітнє обладнання за вимогами законодавства: апарати з Німеччини, України, Італії, Чехії, США, Японії.

Smart Medical Center надає також діагностичні послуги: рентген, УЗД, ендоскопія, аналізи, експрес-тести, алергопроби і т.д. При необхідності можна здати аналізи, адже в центрі є власна лабораторія.

Лікарі застосовують сучасні лазерні технології і роблять операції будь-якої складності — як планові, так і термінові за різними напрямками.

Оплата через термінал, готівкою, онлайн на сайті. Працюють зі страховими: якщо у вас страховка ТАС, Уніка, Універсальна або будь-який інший зі списку страхових партнерів  приходьте в Smart Medical Center. Якщо немає  нададуть всі чеки і необхідні документи, щоб страхова компенсувала вам візит.

Медичний заклад намагається, щоб вам було затишно. Є кавоварка, чай, журнали, Wi-Fi. Для дітей куточки з книжками, іграшками.

Ніна 24 Червень 2024
До лікаря зауважень не маю, єдине, що прийом почався із невеликим запізненням, а в іншому все добре. Дякую!
Анна 13 Червень 2024
Візитом задоволена - зустріли на вході, показали куди пройти на консультацію до гематолога. Мене одразу прийняли без жодних затримок. Візитом залишилась задоволеною.
Анна 11 Червень 2024
У цій клініці все дуже сподобалося.
Наталія 08 Червень 2024
Клініка нам дуже сподобалася.
Оксана 02 Червень 2024
Візитом залишилась задоволеною, бо отримала очікуване.
Філії мережі
Все клініки