Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Черниговской

Отзывы о клинике Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Черниговской

add_box Акушерство Аллергология Анестезиология Гастроэнтерология Генетика Гематология ... еще
Аптека в клинике Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Smart Medical Center — сеть клиник доказательной медицины для тех, кто ценит современные технологии и комфорт. Врачи работают в 60+ направлениях, предоставляют диагностические услуги, проводят операции. В Smart Medical Center для пациента и с мнением о пациенте сделано все до мельчайших деталей
access_time_filled пн - вс : 7:30 - 21:00
просп. Леонида Каденюка, 17-Вна карте
Днепровский м.Черниговская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
77 отзывов
Микола 20 Апрель 2024
Мені ця клініка дуже сподобалася.
Ірина 20 Апрель 2024
Клініка дуже сподобалася.
Вікторія 19 Апрель 2024
Задоволена сервісом, та клінікою і прийомом у лікаря, дуже вдячна.
Любов 18 Апрель 2024
Все пройшло добре, задоволена візитом в клініку, зауважень не було.  Консультація лікаря, Писаренко  Христини Олександрівни, сподобалася
Денис 15 Апрель 2024
Все було супер!  Клініка дуже комфортна
Ірина 15 Апрель 2024
Лікар Старагіна Юлія Олександрівна дуже уважна, добре вислухала мене, порадила зробити Рентген, хоча я сумнівалась чи вірні її висновки. Рентген виявися дуже необхідний, виявилося що у мене запалення легень. Лікар написала всі необхідні рекомендації, поки прохожу лікування.
Ірина 14 Апрель 2024
Лікар, Пастушков Олександр Валерійович, відповів на всі наші питання, гарне обслуговування, все було добре
Марина 14 Апрель 2024
Мені все сподобалося. Лікар, Михайлова Анна Валеріївна, хороша і компетентна, все доступно розповіла. В клініці все зручно, гарно зустріли і швидке обслуговування. Візитом в клініку задоволена
Наталія 11 Апрель 2024
Клініка сподобалася, після прийому у лікаря, записалися на діагностику і більше ніяку клініку не вибирали. Гарне обслуговування
Віталій 06 Апрель 2024
Все пройшло нормально. Все добре було у цій клініці.
5 6 7 8 chevron_right
Филиалы сети