Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

Отзывы о клинике Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

add_box Акушерство Аллергология Андрология Анестезиология Гастроэнтерология Гинекология ... еще
Аптека в клинике Оплата карточкой Wi-Fi зона
Медицинский центр «Smart Medical Center» предоставляет широкий спектр услуг по разным направлениям медицины. Вам смогут провести диагностические исследования на новейшей аппаратуре зарубежного производства, а консультировать будут опытные специалисты
access_time_filled пн - вс : 7:30 - 21:00
ул. Джона Маккейна, 7-Бна карте
Печерский м.Печерская м.Лыбедская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
79 отзывов
Марина 10 Апрель 2024
Сподобалася клініка. Все було супер, персонал у клініці дуже гарний, ввічливий та уважний.
Артем 08 Апрель 2024
Прийом сподобався, лікар, Бадзюх Анна Сергіївна, уважна, вислухала мене, дала рекомендації і призначила аналізи. Планую звернутися до лікаря на наступний прийом. Зауважень до персоналу клініки не було, все було добре
Аліса 08 Апрель 2024
Консультація у педіатра Остапенко Людмили Євгеніївни, пройшла чудово, залишилась задоволеною.
Юлія 06 Апрель 2024
Візит пройшов прекрасно, все було чудово.
Тетяна 30 Март 2024
Сподобалася клініка, все було супер.
Роман 25 Март 2024
Клініка сподобалася. Все пройшло чудово.
Роман 14 Март 2024
Лікар, Притулка Інеса Павлівна, поставила діагноз і призначила лікування, яке допомогло. Візитом до лікаря задоволені
Анастасія 10 Март 2024
Сподобалася клініка, все пройшло добре.
Аліна 09 Март 2024
Лікар, Нерета Ірина Петрівна, приємна людина, провела огляд, запитала всі симптоми, розпитала чим лікувала, провела повний анамнез мого стану здоровʼя, виписала правильне лікування. В цілому приємні враження як від людини, так і як від лікаря. Було дуже комфортно, я задоволена. Клініка сподобалася, на ресепшен приємний персонал, все розповіли, допомогли.
Кіра 08 Март 2024
Я залишилася задоволена онлайн консультацією, комфортно, зручно, дякую.
5 6 7 8 chevron_right
Филиалы сети