Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Печерську

Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Печерську

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
Аптека в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Smart Medical Center» надає широкий спектр послуг з різних напрямів медицини. Вам зможуть провести діагностичні дослідження на новітній апаратурі зарубіжного виробництва, а консультувати будуть досвідчені фахівці
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
вул. Джона Маккейна, 7-Бна карті
Печерський м.Печерська м.Либідська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
86 відгуків
Ірина 21 Квітень 2024
Усім задоволені - сподобались дівчата на рецепції, гастроентеролог Степутєнкова, оперативність, сервіс, усе сподобалось, залишились задоволені візитом.
Маргарита 20 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка, дуже гарний сервіс у цій клініці. Візит пройшов чудово.
Тетяна 20 Квітень 2024
Все було добре, клініка дуже сподобалася, гарний прийом і обслуговування, я не чекала, все сподобалося
Ольга 19 Квітень 2024
Дуже комфортна клініка, все мені у ній дуже сподобалося. Пройшло все швидко, всі чемні та ввічливі, як медперсонал, так і лікарі.
Олексій 17 Квітень 2024
Дуже задоволені візитом, сподобалася консультація, дякуємо.
Людмила 16 Квітень 2024
Візит пройшов чудово, залишилась усім задоволеною - клініка гарна, чиста, дуже привітний й добрий персонал. За потреби, звертатимусь ще.
Нікіта 16 Квітень 2024
Нас усе повністю влаштувало, й у майбутньому будемо звертатись ще
Марина 10 Квітень 2024
Сподобалася клініка. Все було супер, персонал у клініці дуже гарний, ввічливий та уважний.
Артем 08 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар, Бадзюх Анна Сергіївна, уважна, вислухала мене, дала рекомендації і призначила аналізи. Планую звернутися до лікаря на наступний прийом. Зауважень до персоналу клініки не було, все було добре
Аліса 08 Квітень 2024
Консультація у педіатра Остапенко Людмили Євгеніївни, пройшла чудово, залишилась задоволеною.
5 6 7 8 9 chevron_right
Філії мережі