Клініка Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Печерську

Медичний центр
Акушерство, Алергологія, Андрологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Імунологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Масаж, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Нетрадиційна медицина, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Ревматологія, Рентгенологія, Hефлексотерапія, Сурдологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще

Медичний центр «Smart Medical Center» надає широкий спектр послуг з різних напрямів медицини. Вам зможуть провести діагностичні дослідження на новітній апаратурі зарубіжного виробництва, а консультувати будуть досвідчені фахівці ще

• Пн-Нд: 7:30-21:00

вул. Джона Маккейна, 7-Б. На карті

Печерський , м.Печерська, м.Либідська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Smart Medical Center»  надає якісний рівень медичних послуг, всі фахівці клініки мають індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Діагностичні дослідження фахівці проводять на сучасній, сертефіцірована апаратурі зарубіжного і вітчизняного виробництва. Це дозволяє швидко і якісно встановлювати патологічні зміни в організмі пацієнтів.

У медцентрі зроблено все для затишку та комфорту перебування пацієнтів. Всіх гостей клініки порадує спокійний дизайн, який створює комфортну обстановку, а також на це впливає доброзичливість і чуйність персоналу.

У медичному центрі «Smart Medical Center» вам зможуть надати такі послуги, як:

• консультації профільних і вузькопрофільних фахівців;
  • діагностичні дослідження;
  • складання програм у зв'язку з вагітністю;
  • ведення вагітності;
  • профогляди дітей;

У відділенні по гінекології лікарі досліджують цитологію шийки матки, проводять маніпуляції для лікування запальних процесів. Також, фахівці проводять вакцинації для різної вікової категорії проти кору, правця, кашлюку, краснухи, дифтерії та гепатиту Б.

У дерматології пацієнтам зможуть запропонувати:

• консультативний прийом лікаря;
  • діагностичні дослідження;
  • оглядову дерматоскопію;
  • біопсію;
  • видалення доброякісних новоутворень за допомогою радіохвильового ножа.

У сфері косметології медцентр «Smart Medical Center» надають такі послуги, як:

• хімічний пілінг;
  • ін'єкційні процедури;
  • контурна пластика;
  • підбір засобів за доглядом шкіри в домашніх умовах;
  • мезотерапія волосся.

Лікарі наркологи зможуть провести швидкий тест на наявність або відсутність наркотичних засобів в організмі людини. Можливе складання індивідуальної, комплексної програми для того, щоб вилікувати алкогольну залежність.

Единственное замечание, что было не удобно, что я была последним пациентом! И врач к сожалению, была ограничена по времени. На приеме мне сделали расширение зрачков и не было возможности подождать. При записи к офтальмологу это нужно учитывать!

Светлана, 02.07.2021

Коли ти йдеш до гастроентеролога, то ніби йдеш до психолога. І хотів би щоб на консультації не було сторонній людей .А під час консультації там був лаборант. На консультації ти хочеш відчувати певний комфорт й розуміння того, що ти можеш усе розповісти. Але цього домашнього комфорту я не відчував. Мені не вистачило життєвого досвіду лікаря, щоб відчувати себе максимально комфортно.

Валерій, 21.06.2021

Все дуже комфортно, компетентно, зрозумілою мовою пояснили. Все пройшло чудово

Оксана, 09.06.2021

Недешево, неудобный подъезд, парковки нет никакой. Но в целом у меня был простой вопрос. Проанализировала мои анализы. Доволен.

Антон, 28.05.2021

Дуже гарний лікар. Вислухав, все що я питав. Відповів. Задовольнив усі мої потреби. Я зараз проходжу план лікування, мені більш-менш допомагає. Все гарно, все сподобалося.

Ігор, 16.03.2021
Дивитися всі відгуки