Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center)

Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center)

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
«Smart Medical Center» - це широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. Серед достоїнств «Smart Medical Center» також можна відзначити наявність діагностичного центру, висококваліфікованих фахівців і хорошого устаткування.
вул. Левка Лук'яненка, 19на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська м.Героїв Дніпра
Аптека в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
вул. Джона Маккейна, 7-Бна карті
Печерський м.Печерська м.Либідська
add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гематологія ... ще
Аптека в клініці Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
просп. Леоніда Каденюка, 17-Вна карті
Дніпровський м.Чернігівська

«Smart Medical Center» знаходиться в 200-ту метрах від метро Мінська і розташований за адресою: вул. Тимошенка 19. Медичний центр пропонує своїм клієнтам високий рівень послуг, що надаються, що досягається за рахунок індивідуального підходу до кожного пацієнта, якісної роботи фахівців, хорошого обладнання закордонного та вітчизняного виробництва. Також варто відзначити затишний дизайн приміщень, що створює атмосферу комфорту разом із загальною доброзичливістю і чуйністю персоналу.

Послуги «Smart Medical Center»

Напрямки роботи центру

У клініці проводять консультативні прийоми, діагностичні процедури і лікування лікарі різних спеціальностей - терапевти, карділоги, педіатри, офтальмололги тощо. Професіонали.

Серед головних напрямків роботи центру:

• Складання програми та ведення вагітності
  • Профілактичний огляд дітей перед школою і садком
  • Алергологія -представлена ​​алергопроби, консультуванням і лікуванням
  • Андрологія
  • Акушерство і гінекологія

У відділенні гінекології проводять цитологічне дослідження шийки матки а також місцеві процедури для лікування запальних захворювань. Також є місце оперативної гінекології.

• Вакцинація проти кору, правця краснухи, поліомієліту, кашлюку, гепатиту Б і дифтерії
  • Дерматовенерологія

Дерматологія і дерматовенерологія - це консультації лікарів, призначення лікування а також дігностіческій процедури, серед яких - оглядова дерматоскопія і біопсія. Видалення доброякісних новоутворень за допомогою радіохвильового ножа - також є однією з послуг, пропонованих «Smart Medical Center»

• Косметологія

У кабінеті косметолога доступні такі процедури, як мезотерапія волосся, обличчя та тіла, хімічні пілінги, ін'єкції краси, контурна пластика. Можливий також індивідуальний підбір доглядають коштів для використання в домашніх умовах.

• Наркологія

Наркологи клініки проводять швидкий тест на наявність наркотиків в організмі. Також в кожному індивідуальному випадку складається комплексна програма лікування алкогольної залежності.

• Неврологія
Юрій 09 Травень 2024
В клініку зверталися перший раз, нам дуже сподобався візит
Андрій 08 Травень 2024
Сподобалось все - як до мене відносились починаючи зі входу до клініки й закінчуючи тим, як від них пішов. Приємне спілкування із персоналом і з лікарем андрологом Шевченко. Єдине що не сподобалось, що довелось чекати у черзі, лікар чи запізнився, чи не розрахував час. А окрім цього все сподобалось.
Олександра 07 Травень 2024
Консультація у гастроентеролога Шляхова Катерина Михайлівна пройшла добре, отримала усе, на що розраховувала.
Поліна 06 Травень 2024
Лікар, Коржикова Наталія Петрівна, чудово нас прийняла, надала рекомендації. Ми приїхали здалеку, плануємо операцію, лікар увійшла в наше становище, допомогла. Лікар дуже гарно ставиться до пацієнтів, дякуємо лікарю!
Макар 04 Травень 2024
Дуже сподобався нам сервіс зі сторони медперсоналу у цій клініці.  Оперативність та якість обслуговування були на високому рівні. Клініка нам дуже сподобалася, все було досить гарно.